Święta Bożego Narodzenia mają w naszej kulturze specjalny status i niebanalną oprawę. Utarło się, że wręczamy sobie wówczas podarki. I nie chodzi tu tylko o relacje rodzinne czy przyjacielskie, ale również te zawodowe. To czas, kiedy upominki dają sobie również współpracownicy, a szef często czuje się zobligowany do wręczenia drobnych prezentów swoim pracownikom. Często dochodzi do tego konieczność obdarowania partnerów biznesowych czy samych klientów. I choć upominek tego typu ma symboliczne znaczenie, można go wykorzystać także do celów marketingowych.

W artykule znajdziesz informacje na temat:

Gadżety świąteczne dla każdego

O gadżety świąteczne nietrudno. To mogą być kolorowe bombki czy zawieszki na choinkę. Można również sięgnąć po magnesy, figurki tematyczne czy uchwyty na świeczki. Każda osoba z chęcią weźmie taki podarunek i postawi go u siebie w salonie, gdzie zapanuje jeszcze bardziej bożonarodzeniowa atmosfera. Warto ten fakt wykorzystać i zaznaczyć, od kogo podarunek pochodzi. Ludzie mają krótką pamięć i jeden gadżet może zniknąć w gąszczu innych akcesoriów i dekoracji. Należy więc zadbać o to, aby go jakoś wyróżnić i odznaczyć. Ale jak?

Personalizowane gadżety świąteczne

Wybrany gadżet najlepiej jest spersonalizować. W tym celu można na niego nanieść nadruk lub grawer. Treść jest dowolna, ale najczęściej wybór pada na nazwę lub logo firmy. Wówczas obdarowany od razu identyfikuje dany przedmiot z konkretną marką i buduje wokół niej pozytywne skojarzenia. W końcu kto nie lubi upominków? Indywidualizacja gadżetu ma także inną ogromną zaletę. Klient czy partner biznesowy z pewnością nie zapomną, od kogo prezent otrzymali. Nawet jeśli sięgną po niego w przyszłości!

Jak zdobyć personalizowane gadżety?

O personalizowane gadżety reklamowe nie trudno. Wystarczy sprawdzić ofertę naszego sklepu Regalo. W asortymencie nie mogło zabraknąć akcesoriów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Wybór jest spory, od prostych i niedużych gadżetów (jak np. zawieszki na choinkę), po te większe (m.in. koc świąteczny). Upominki łatwo jest więc dobrać do swojej wizji i strategii marketingowej. Są one dostępne także w atrakcyjnych cenach, więc nawet kupno dużej ich ilości nie powinno bardzo nadwyrężyć budżetu firmy. To jednak nie koniec niespodzianek. Specjalizujemy się bowiem w personalizacji akcesoriów reklamowych. Sprawimy, że gadżety świąteczne nadbiorą wyjątkowego charakteru. Naniesiemy na nie solidny grawer lub nadruk, tak, aby nie znikł wraz z upływem czasu. Będzie on estetycznie wykonany, oczywiście zgodnie z z zaleceniami zamawiającego. Taki personalizowany prezencik to dwie pieczenie na jednym ogniu: klienci dostają miły upominek, a dana marka może się promować i budować swój pozytywny wizerunek.

Który gadżet świąteczny wybrać?

Gadżety świąteczne powinny być odpowiednio dobrane do grupy odbiorców. Sprawa jest o tyle prostsza, że świąteczne dekoracje mają uniwersalne zastosowanie. Każdemu przyda się stylowy uchwyt na świeczkę czy urocza zawieszka na choinkę. Warto więc mieć na uwadze takie szczegóły jak chociażby kolor podarunku – może on np. reprezentować barwy danej firmy. Ważne także, aby mieć pomysł na sam nadruk. Gdzie się powinien znaleźć, jakiej powinien być wielkości? Lepiej postawić na subtelną reklamę czy może wyraziście zaznaczyć logo firmy na przedmiocie? Nie ważne więc jest tylko jaki gadżet wybierzemy, ale również jaki będzie efekt końcowy, gdy zostanie na nim umieszczony grawer. Wszystko powinno być spójne i po prostu estetyczne. Dlatego też, w razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy radą.

Mały przedmiot, duże znaczenie

Niby niewielki gadżet, a jednak. Pokazuje on, że firma myśli o swoich klientach i partnerach biznesowych. Może także świadczyć o tym, że pracodawca życzy zatrudnionym wszystkiego, co najlepsze. W biznesie, tak samo jak w życiu liczą się małe gesty, odruchy człowieczeństwa i życzliwości. Niewykluczone, że wręczanie upominków klientom sprawi radość samej firmie. Miło jest obserwować uśmiech na czyichś twarzach. Ale nawet jeśli upominki dostarczane są pośrednio, np. jako dodatek do zakupów, można mieć satysfakcję, że nadchodzące Święta to okazja, aby wykroczyć poza schematy dotyczące zysków, sprzedaży czy marketingu. To czas, aby dostrzec w kliencie, współpracowniku czy partnerze biznesowym człowieka, któremu warto życzyć wszelkiej pomyślności. W tym sensie gadżety świąteczne to coś znacznie więcej niż reklama czy obowiązek do spełnienia.

Każda firma, niezależenie od wielkości i skali produkcji bądź sprzedaży, może sięgnąć po gadżety świąteczne. W naszej ofercie są dostępne propozycje na każdą kieszeń. Najważniejsze, że upominek będzie personalizowany, godnie reprezentując daną firmę czy instytucję. Niewielkich rozmiarów przedmioty jak bombki, magnesy czy zawieszki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości i pomóc poczuć jej klimat świąt. Zbliżające się Boże Narodzenie, tak ważne dla wielu ludzi w Polsce, to idealna okazja, aby pokazać się klientom i kontrahentom od innej strony, życząc im wszystkiego, co najlepsze.