Lampki na biurko i do czytania z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Każda szanująca się firma powinna zainwestować w odpowiednie gadżety i materiały reklamowe. Najlepiej gdy są to jakieś praktyczne i funkcjonalne produkty, mające zastosowanie w codziennym życiu. Takie akcesoria mają zdecydowanie większą przewagę nad nośnikami papierowymi, typu broszury czy ulotki, ponieważ nie wyrzuci się ich do kosza, ale będzie używać na co dzień. Jednym z bardzo atrakcyjnych gadżetów reklamowych są lampki na biurko.

Lampki do czytania to praktyczny przedmiot, który znajdzie zastosowanie i w domu i w biurze. Dlatego jest świetnym pomysłem na prezent reklamowy dla pracowników czy klientów firmy, ponieważ wiadomo, że przyda się każdemu. Dzięki umieszczeniu znakowania z logo firmy będzie przypominał klientowi o marce i tym samym spełni doskonale swoje zadanie promocyjne. W naszej ofercie znajdują się różne modele lampek, zarówno o tradycyjnym kształcie, jak i nowatorsko zaprojektowane.

Lampki na biurko z nadrukiem reklamowym to szerokie spektrum propozycji, pośród których znajdziesz oświetlenie z atrakcyjnymi elementami wyposażania, takimi jak wbudowana ładowarka intuicyjna, z dodatkowymi przyciskami – opcją zmiany barwy światła i wyłącznikiem czasowym, z miejscem na akcesoria do pisania i wiatraczkiem, a nawet z wbudowaną stacją pogody i z funkcjami daty, godziny, dnia tygodnia czy temperatury. W ofercie mamy także nowoczesne lamki z bezprzewodowym ładowaniem, które wyposażone są w wiele przydatnych funkcji.

Personalizowane lampki do czytania to bardzo atrakcyjne upominki reklamowe, które doceni każdy klient firmy.