Termotransfer Warszawa

termotransfer

Termotransfer – co to jest i jakie są jego zalety

Termotransfer jest techniką nadruku, w której wykorzystuje się wysokie temperatury, by „wgrzać” projekt w wybraną powierzchnię, najczęściej materiał. Wśród najpopularniejszych wyborów klientów Regalo Gifts znajdują się smycze, torby ekologiczne, koszulki, ale nie tylko. Współczesna technologia pozwala na znakowanie różnorodnymi metodami i niemal każdy przedmiot, który wybierzesz na upominek dla pracowników czy kontrahentów możemy ozdobić Twoim logo czy specjalnie zaprojektowanym napisem.

Jak powstaje druk termotransferowy i ile to trwa czasu

Stworzenie wymarzonego gadżetu reklamowego może zająć naprawdę kilka minut. Tak jest w przypadku tej techniki. Wystarczy, że wcześniej przygotowany wzór nanosi się na folię (flex i flock), wycina według projektu i tak spreparowane kawałki poprzez odpowiednie podgrzanie przenosi na wybraną fakturę. Cały proces przebiega w tzw. prasie termotransferowej, którą profesjonalne pracownie mają w swoim asortymencie.

Poznaj zastosowania czyli termotransfer na koszulkach i nie tylko

W naszej pracowni mamy wiele metod, które wykorzystujemy przygotowując gadżety reklamowe na różnorodne realizacje i jednym z wyróżniających się jest zdecydowanie doming. Logo, napis czy inne propozycje, które w ten sposób pokażemy Twoim klientom jest niebanalne, ciekawe i trwałe. O tym jeszcze nie wspomnieliśmy: Powyższa metoda chroni nadruk przed zniszczeniem, np. uszkodzeniami mechanicznymi czy wilgocią. Korzystając z tego rozwiązania możemy uzyskać efektowne upominki dla Twoich klientów, gości konferencji czy pracowników.

Zaufaj doświadczeniu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy i doradzimy!

Podsumowując, jeśli zdecydowałeś się na wspominaną technikę znakowania, zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią w Otwocku. W portoflio Regalo Gifts znajduje się wiele możliwości i jedną z nich jest druk termotransfer. Warszawa to dogodna lokalizacja dla nas, by szybko zrealizować i dostarczyć Ci zamówienie, ale każdą realizację wykonujemy sprawnie, bo potrzebny sprzęt znajduje się u nas na miejscu, również prasa termotransferowa. Wybierz swój idealny gadżet spośród dostępnych w sklepie i zamów usługę wykonując jeden telefon pod numer: 22 788 85 84

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl