Promocyjne termosy z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie 1–48 z 52 wyników

Promocyjne termosy z własnym dowolnym nadrukiem reklamowym

Jak można w skuteczny i oryginalny sposób zareklamować swoją firmę? Ciekawym rozwiązaniem są gadżety reklamowe jak termos z dowolnym nadrukiem. Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę. Z pewnością promocyjne termosy powinny być dobrane pod wizerunek firmy, gdyż będą ją w jakiś sposób reprezentować w oczach klientów. Sprzedajemy termosy wykonane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, nylon czy drzewo bambusowe. Poszczególne termosy różnią się pomiędzy sobą wyglądem. Mogą zawierać ciekawe wzory, być dwu- bądź jednokolorowe. Oferujemy również zestawy podróżne, tj. termos z dwoma kubkami. Niezależnie od typu termosu, główną rolę będzie grać nadruk. Może on przedstawiać logo firmy, jej nazwę, albo slogan reklamowy. To zamawiający decyduje jak nadruk powinien wyglądać, jaki powinien być duży, a także w jakich kolorach powinien zostać wykonany. My zaś wykonujemy go z dokładnością i starannością, dbając o to, by był solidny i wytrzymały. Własny nadruk na termosie na dużą skuteczność jeśli chodzi o reklamę swoich usług.

Reklamowy termos to dobry pomysł na budowanie więzi z klientami bądź kontrahentami. Z pewnością docenią oni, że prezent jest praktyczny i chętnie będą z niego korzystać. Tym samym termos z logo firmy będzie widoczny także dla innych osób. Klient może przecież wziąć swój termos do pracy czy w podróż. Logo firmy będzie więc często eksponowane i lepiej zapamiętywane. Oferowane przez nas termosy z dowolnym nadrukiem zostały solidnie wykonane i na pewno będą służyć przez długi czas. Są także proste i wygodne do użytkowania. Klient będzie w pełni zadowolony z tego typu podarunku. Poprzez codzienne użytkowanie termosu z nadrukiem, będzie on także miał pozytywne skojarzenia z firmą i jej usługami.

Jesteśmy przekonani, że nasze promocyjne termosy to wyjątkowy prezent dla klientów i kontrahentów, a także oryginalny sposób na reklamowanie swojej firmy. Reklamowy termos to droższy gadżet reklamowy niż popularne długopisy, ale będzie lepiej zapadał w pamięć. Warto sięgnąć po niego zwłaszcza, gdy klient jest dla nas bardzo ważny. Z pewnością doceni on tego typu gest. Nasze termosy dostępne są w konkurencyjnych cenach. Umieścimy na nich nadruk zgodnie z wytycznymi podanymi przez zamawiającego. Zapraszamy do kontaktu. Wierzymy, że termos to specjalny podarunek reklamowy na wyjątkowe okazje. Warto od czasu do czasu zainwestować w reklamę i w budowanie pozytywnej relacji z klientem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pełną eleganckich i wygodnych w użyciu termosów.