Grawerowanie laserowe Warszawa

znakowanie laserowe - grawerowanie

Grawerowanie laserowe – co to?

Grawerowanie laserowe to jedna z metod personalizacji gadżetów reklamowych. Wykonane w ten sposób znakowanie odznacza się trwałością i wysoką estetyką, a sam proces obróbki materiału nie zajmuje dużo czasu. Dowiedz się więcej o grawerowaniu w metalu, drewnie czy szkle, a następnie zamów swoje materiały marketingowe z grawerem.

Pod pojęciem grawerowania kryje się technika obróbki materiału przy użyciu lasera. Wiązka światła o wysokiej intensywności jest kierowana na powierzchnię materiału, powodując jego miejscowe odkształcenie, odparowanie lub odbarwienie. W ten sposób pozostaje na niej utrwalony nadruk wykonany zgodnie z życzeniem klienta. Proces ten odznacza się szybkością wykonania, a także niezwykłą precyzją, która pozwala na stworzenie bardzo szczegółowego znakowania.

Praca rozpoczyna się od przygotowania konkretnego projektu w programie graficznym i dopasowania go do ilości dostępnego miejsca na obrabianej powierzchni. Następnie projekt trafia do lasera, który rozpoczyna wypalanie wzoru wiązką światła. Wysoka powtarzalność tej procedury sprawia, że grafiki na wielu elementach będą dokładnie takie same, co sprzyja zachowaniu spójności w identyfikacji wizualnej marki.

Poznaj znakowanie laserowe w drewnie, metalu, na szkle i innych materiałach

Grawerowanie laserem to technika obróbki różnych materiałów przy użyciu lasera. To właśnie przesądza o uniwersalnym charakterze tej metody znakowania – sprawdzi się w przypadku całej gamy różnych produktów marketingowych dostępnych w sklepie Regalo Gits.

Jedno z popularnych zastosowań to grawerowanie w drewnie. Pozwoli ono utrwalić wzór według własnego pomysłu na artykułach reklamowych wykonanych z tego szlachetnego materiału – takich, jak np. powerbanki, zestawy artykułów piśmienniczych czy butelki. Grawerowanie w metalu to dobry pomysł na ozdobienie własnym nadrukiem breloczków, długopisów, pendrive’ów, a nawet metalowych kubków termicznych. Grawerowanie na szkle przyda się chociażby wtedy, gdy masz zamiar zamówić personalizowane szklanki dla pracowników lub kontrahentów.

Z kolei grawerowanie na skórze pomoże w efektowny sposób wykończyć np. portfele, torebki albo paski do spodni. Ciekawą opcję stanowi również grawerowanie w kamieniu. Taka usługa okaże się dobrym wyborem, jeśli chcesz nadać indywidualny charakter przeróżnym dekoracjom lub akcesoriom kuchennym wykonanym z tego materiału.

Prezentujemy ofertę Regalo Gifts. Cennik: grawerowanie laserem – Warszawa

Ile może Cię kosztować grawerowanie laserem? Nie mamy jednego cennika dla tej usługi, bo dużo zależy tu od czynników indywidualnych, jak choćby rodzaj materiału, dostępna powierzchnia na danym przedmiocie i stopień skomplikowania projektu. Jeśli chcesz poznać wycenę swojego zamówienia, skontaktuj się z nami. Omówimy wszystkie szczegóły i podamy Ci koszt realizacji danej partii wraz z terminem jej wykonania.

Jesteś z Warszawy lub okolic? Z pewnością zainteresuje Cię usługa grawerowania gadżetów reklamowych z odbiorem osobistym w Otwocku, w którym znajduje się nasza siedziba. Nie martw się jednak, jeśli dzieli Cię od nas duża liczba kilometrów, a zależy Ci na tym by wykonać grawerowanie laserowe. Warszawa to miasto, z którego wysyłamy nasze produkty kurierem do każdego zakątka Polski. O cenę wysyłki zapytaj nas telefonicznie lub mailowo – jak Ci wygodnie.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl