Nadruk na koszulki Warszawa

nadruk na koszulki

Poznaj nadruk na koszulki – t-shirt, sportowe i nie tylko

Nadruk na koszulki to doskonały sposób na użycie identyfikacji wizualnej marki w praktyce. Wykończoną w ten sposób odzież możesz wykorzystać chociażby w roli uniformu pracowniczego. Dobrym pomysłem może okazać się także użycie jej na branżowych eventach, np. targach, aby zapisać się w pamięci potencjalnych klientów lub kontrahentów. Na takiej koszulce nie musisz zresztą drukować od razu znaków firmowych. Jeśli zamówisz partię z zabawnymi lub okazjonalnymi grafikami, sprawdzi się także w roli prezentu dla pracowników, np. z okazji świąt lub onboardingu

Jaką technikę wybrać? Poznajmy wszystkie możliwości

Z przyjemnością przemienimy każdy projekt w efektowny i trwały nadruk na koszulki. Do wyboru masz różne sposoby na osiągnięcie takiego rezultatu. W przypadku znakowania tekstyliów zalecamy skorzystanie chociażby z metody nadruk full kolor UV. W ramach niej grafika jest nanoszona na materiał w wysokiej rozdzielczości 1440 x 1200 dpi, a następnie utwardzana promieniami UV. Przesądza to o trwałości aplikacji oraz wysokim stopniu nasycenia barw.

Do wyboru masz również inne techniki, przy pomocy których uzyskasz satysfakcjonujący Cię efekt – sitodruk, termotransfer i druk sublimacyjny. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, nadruk na pewno będzie szczegółowy i odporny na ścieranie.

Gdzie wykonać nadruki na koszulkach? Warszawa i wysyłka

Interesuje Cię usługa polegająca na drukowaniu koszulek? Warszawa to Twoje miejsce zamieszkania lub pracy? Nasza siedziba, a tym samym również pracownia, w której wykonujemy nadruki na koszulkach, znajduje się w pobliskim Otwocku, więc jesteśmy dostępni na miejscu. Dzięki temu szybko zrealizujemy i dostarczymy Twoje zamówienie.

Czy to oznacza, że pracujemy tylko stacjonarnie, jeśli w grę wchodzi spersonalizowana usługa, jak np. wykonanie od ręki nadruku na koszulkach? Warszawa nie jest jedyną opcją. Dla klientów z innych części Polski przygotowaliśmy ofertę wysyłkową, która jest dostępna bez względu na dzielące Cię od nas kilometry oraz liczbę zamówionych koszulek. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się czegoś więcej o nadrukach na koszulki i wysyłce gadżetów marketingowych Regalo Gifts.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl