Sprawdź naszą ofertę

Wejdź w zakładkę „OFERTA” i sprawdź kategorie produktów, którymi jesteś zainteresowany.

Znalazłeś już produkt którego szukałeś? Użyj przycisku „ZAPYTAJ O PRODUKT”. Pamiętaj o tym, że ceny na stronie są orientacyjne i odnoszą się do pojedynczej ceny produktu bez znakowania. W wiadomości do nas wyślij informację jaka ilość tego produktu Cię interesuje oraz podaj ilość kolorów nadruku Twojego logo.

Skontaktuj się z nami

Możesz się z nami skontaktować na 3 sposoby:

1. Poprzez przycisk „ZAPYTAJ O PRODUKT”
2. Wysyłając mail na adres: biuro@regalo.pl
3. Dzwoniąc na numer: 22 788 85 84

Wycenimy Twój produkt

Nasze biuro obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Wycenę otrzymasz najpóźniej w ciągu 24 godzin od przesłania zapytania – jeśli nie możesz tyle czekać poinformuj nas o tym w mailu, a my w miarę możliwości przyśpieszymy wykonanie kalkulacji. W wycenie otrzymasz dokładne koszty produktu wraz z możliwościami oraz kosztami znakowania a także kosztami dostawy.

Jeśli wycena nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie mieści się w założonym budżecie poinformuj nas o tym fakcie a my przygotujemy nową wycenę lub zaproponujemy zbliżony produkt do wybranego przez Ciebie lub zaproponujemy inne możliwości obniżenia ceny produktu, np. poprzez zmniejszenie ilości kolorów w logotypie.

Przygotujemy wizualizację

Jeśli nadal nie jesteś pewien czy produkt, który wybrałeś będzie pasował do Twojego logotypu lub chcesz zobaczyć produkt finalny to wyślij do nas swoje logo w formacie wektorowym a my przygotujemy wizualizację produktu wraz z naniesionym Twoim logotypem. Będziesz mógł się przekonać jak finalnie będzie wyglądał Twój produkt z naniesionym logotypem.

Wypełnij formularz

W celu przekazania zamówienia do realizacji prześlij do nas podpisany formularz zamówienia, podpisaną wizualizację, ustalony z biurem obsługi Klienta termin realizacji wraz z podanym adresem dostawy.

Prześlij również dane do wystawienia faktury lub faktury pro-forma. Warunki płatności ustalane są indywidualnie do każdego zamówienia.

Projektujemy zamówienie

Trwa produkcja Twojego zamówienia. Teraz możesz się zrelaksować – Twoje zamówienie zostanie wykonane w pełni profesjonalnie z należytą starannością. Jakość produktu, znakowania oraz kwestie ilościowe zostaną sprawdzone przez nasz magazyn.

Dostawa

W terminie ustalonym w formularzu zamówienia spodziewaj się kuriera z Twoją przesyłką.
Po otwarciu przesyłki udaj się z produktami do swoich Klientów i Partnerów Biznesowych – z pewnością właśnie umocniłeś swoją pozycję na rynku.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Masz pytania?