Pokrowce, pudełka na długopisy z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Długopisy należą do najpopularniejszych artykułów piśmienniczych. Niezbędne do pisania wypracowań, robienia notatek w biurze i podpisania kontraktu na ważnym spotkaniu biznesowym. To akcesoria bardzo funkcjonalne, które znajdą zastosowanie w każdej grupie docelowej. Z tego względu mogą być tanim i skutecznym materiałem promocyjnym. Aby jednak odpowiednio je wyeksponować potrzebne są pudełka na długopisy. Efektownie umieszczone w opakowania z logo firmy mogą posłużyć jako idealny nośnik reklamowy.

Ta kategoria obejmuje pudełka i pokrowce na długopisy oraz tuby i etui, które możesz dowolnie spersonalizować i umieścić na nich slogan reklamowy, dane teleadresowe firmy lub inną grafikę, związaną ze specyfiką twojej działalności. Znajdziesz tutaj eleganckie aksamitne etui, kartonowe do wyeksponowania nadruku na długopisie, praktyczne pokrowce z korka i papieru, eleganckie pudełka upominkowe i tuby z wyściełanymi końcówkami, chroniącymi długopis przed uszkodzeniem. Oferowane modele dostępne są w rożnych wzorach i wariantach kolorystycznych.

Prezentowane opakowania na długopisy to gustowne i pomysłowe gadżety, które w sposób efektowny i elegancki mogą stać się prezentem reklamowym, wręczanym przy różnych okazjach. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym przydadzą się w każdej firmie, ponieważ mogą stanowić skuteczny element kampanii promocyjnej. Funkcjonalne i praktyczne pudełka i pokrowce to znakomity sposób na podarowanie długopisu w atrakcyjnej i eleganckiej formie, co na pewno zostanie dostrzeżone przez nowych klientów.