Nadruki DTF Warszawa

nadruki DTF

Transfer DTF – nowatorska metoda o rosnącej popularności

Nadruki DTF w Warszawie to coraz bardziej popularna metoda druku cyfrowego poszukiwana przez klientów. Powszechnie uważana jest za taką, która prezentuje wysoki standard nadruku na tekstyliach. Transfer DTF dobrze odwzorowuje małe i skomplikowane linie grafik oraz świetnie radzi sobie z wzorzystymi motywami, które mają żywe kolory i gradientowe przejścia. Efekt jest bardzo atrakcyjny i trwały co widać z czasem – po wielokrotnym praniu. Jest to jedna z metod znakowania, którą wykorzystujemy w Regalo Gifts.

DTF co to znaczy? – krótko i na temat

Skrót DTF pochodzi od “Direct to Film” – nowatorska technologia druku umożliwiająca wydruk wysokiej jakości grafiki bezpośrednio na nośnikach, takich jak tkaniny, poliestrowe materiały, kubki czy polar. Fenomenalnie odwzorowuje nawet drobne detale, np. te na zdjęciach. Efekt powstaje dzięki przeniesieniu cyfrowego obrazu wcześniej wydrukowanego w technologii pigmentowej. Stosuje się do tego folię transferową. Na nią nanosi się obraz, następnie używa sypkiego kleju, podgrzewa w dedykowanym urządzeniu i tak przygotowany materiał (z użyciem prasy termicznej) znajdzie się na Twojej koszulce, bluzie czy polarze.

Rekomendowane materiały – gdzie najlepiej sprawdzi się druk DTF?

Jak już wspominaliśmy, tę metodę wybiera się głównie dla tkanin. DTF na poliester czy DTF na polarze to jedne z najpopularniejszych wyszukań i nasi klienci przychodzą do nas z pomysłami, które realizujemy na odzieży ale również np. kubkach. Przyznaj, że miło jest otrzymać naczynie, z którego pijąc poranną kawę czy herbatę można przy okazji podziwiać personalizowaną grafikę, którą ktoś przygotował specjalnie dla Ciebie. Taki prezent może zaskoczyć zarówno Twoich bliskich jak i klientów czy współpracowników, którym sprawisz taką niespodziankę. A znakowanie DTF na kubki daje tak samo zadowalające efekty jak w przypadku materiałów.

Najlepsze efekty osiągniesz dzięki pracy ze specjalistami

Aby grafika wykonana przy użyciu tej metody była trwała i dobrze oddawała zamysł autora, warto zrealizować ją w drukarni, która posiada odpowiedni sprzęt. Całe potrzebne zaplecze znajduje się w naszej pracowni w Otwocku i zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty nadruku DTF w Warszawie (i nie tylko). Zadzwoń, aby omówić projekt i możliwości realizacji.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl