Torby papierowe z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Nowoczesne torby papierowe są bardzo wytrzymałe i estetyczne, dzięki czemu można ich z powodzeniem używać zamiast reklamówek czy innych plastikowych wyrobów. Takie ekologiczne opakowania są zawsze wielokrotnego użytku i wykorzystuje się je najczęściej podczas robienia zakupów. Stanowią także bardzo dobry pomysł na marketing i to w bardzo wielu branżach. Właściciel piekarni może w nie pakować wyroby cukiernicze z logo swojej firmy, a restauracja pakować jedzenie na wynos. Zastosowanie takich toreb jest nieograniczone, i to nie tylko w handlu.

W ofercie naszego sklepu dostępne są różne wzory toreb z papieru, które można przeznaczyć na zakupy, prezenty lub na wino. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak papier z uchwytami z włókniny lub sznurka, z papierowej włókniny, z laminowanego papieru czy typu kraft, który można prac w 30°C. Mamy także torby z brązowego papieru z recyklingu z jednej strony, zaś z drugiej jest laminowany non-woven. Prezentowane modele różnią się kształtem, wielością uchwytów i pojemnością. Niektóre torby posiadają przegrody, zapinanie na rzep lub na zatrzask, mogą też posiadać dołączony bilecik na życzenia.

Na uwagę zasługują torby papierowe typu tyvek, które można założyć na ramię i nosić jak damą torebkę. Wyglądają bardzo efektownie i można je nosić na wiele sposobów, ponieważ posiadają również rączki. W ofercie znajdziesz także torby termoizolacyjne zapinane na zamek, które posiadają wygodne uchwyty oraz papierowe, bawełniane z długimi 60cm rączkami.
Prezentowane modele można wykorzystać jako niezwykle skuteczny nośnik reklamowy, ponieważ są bardzo popularne i można je spotkać niemal wszędzie. Bardzo przydatne w supermarketach i branży spożywczej czy w markowych sklepach z modną odzieżą damską i męską. Personalizowane torby może wykorzystać każdy przedsiębiorca, prowadzący własny biznes.

Torby z papieru stwarzają szerokie możliwości naniesienia znakowania i umieszczenia na nich ciekawie zaprojektowanych elementów graficznych. Dzięki temu firma wypromuje swoje produkty i zaistnieje w szerszej świadomości odbiorców, co ma bardzo duże znaczenie dla zwiększenia prestiżu marki.
Takie torby z nadrukiem reklamowym to efektywna forma kampanii marketingowej, która jest skuteczna i tania. Nie nadweręży budżetu firmy, a może przynieść bardzo wymierne korzyści, przyciągając nowych, zadowolonych klientów. W taki produkt zawsze warto zainwestować, gdyż jest elegancki, funkcjonalny i będzie reklamował firmę każdego dnia.