Jojo reklamowe

Jojo reklamowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Przezroczyste jo-jo, podświetlane

    Wybierz opcje
  • Jo-Jo

    Wybierz opcje

Jojo z logo firmy czyli zabawka budząca dobre skojarzenia

Jojo reklamowe jest gadżetem, na widok którego każdy z nas przypomni sobie wspomnienia z dziecięcych lat. To prosta zabawka, która jednocześnie nie traci na popularności. Można więc ją wykorzystać jako… gadżet reklamowy. Wystarczy umieścić na niej logo firmy i rozdać potencjalnym klientom. Nie od dziś wiadomo, jak dużą skuteczność ma reklama bezpośrednia. Po pierwsze, jest bardziej angażująca. Po drugie, pozwala ona na budowanie więzi z klientami. Z tego sposobu promocji korzysta jednak wiele firm. Dlatego liczy się oryginalność. Jojo z własnym nadrukiem firmowym będzie się wyróżniać na tle innych materiałów reklamowych. Dzieci i młodzież chętnie będą z niego korzystać.

Trwały i precyzyjny napis lub grafika – sprawdź jojo z grawerem laserowym

W naszym asortymencie znaleźć można personalizowane jojo dostępne w rozmaitych odcieniach kolorystycznych. Aby było skuteczne jako reklama, powinno mieć ono profesjonalny nadruk. Z przyjemnością umieścimy na gadżetach nadruk. Klienci najczęściej decydują się na umieszczenie logo firmy, dzięki czemu odbiorcy mogą je lepiej zapamiętać. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania nadruku oraz jego trwałość – z pewnością nie ulegnie on wyblaknięciu lub zniknięciu.

Nieszablonowy upominek za nieduże pieniądze

Jojo z nadrukiem można rozdać klientom różnymi kanałami – dodać jako upominek do zakupów, wręczyć w trakcie spotkania w biurze czy potraktować jako zamiennik ulotki. Niezależenie od tego jak do klienta dotrze gadżet, z pewnością doceni on ten gest, a widoczne na jajo logo zapadnie mu w pamięci. Co więcej, jojo z grawerem to niedrogi sposób na reklamę, a jednocześnie jest on nieszablonowy. Warto zdecydować się na tego typu akcesoria. W reklamie liczy się oryginalność. Chodzi o to, by przykuć uwagę odbiorców i zatrzymać ją. A gdy będzie budzić zaciekawienie i miłe skojarzenia to warto wykorzystać ten efekt do celów marketingowych.

Wielość możliwości jakie daje niewielki drobiazg taki jak jojo z nadrukiem

Z pozoru nieduża zabawka ma wielki potencjał reklamowy. Jojo z logo może być gadżetem powiązanym z daną imprezą lub służyć jako mini upominek dla gości danego wydarzenia. A wszystko to w przyjaznych cenach. Gadżety są łatwe do rozdania, a widoczny na nich nadruk będzie przekuwał wzrok.