Odzież reklamowa Warszawa

Odzież z logo firmy jako sposób na nieszablonowy marketing

Odzież reklamowa – w Warszawie cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Nic dziwnego, nadruk na koszulkach, bluzach czy czapkach to znakomity pomysł na promocję marki i długofalowe kotwiczenie wartości firmy w świadomości klientów. Po otrzymaniu od Ciebie takiego upominku, mogą przypominać sobie o Twoim przedsiębiorstwie w każdym momencie, w którym będą korzystać z danego gadżetu. W Regalo Gifts mamy szereg możliwości zarówno w doborze odzieży reklamowej jak i sposobów drukowania – do wyboru i do koloru!

Torby, czapki, a nawet kapcie! – ubrania reklamowe Warszawa i okolice

Niemal każdy z nas ma w szafie część garderoby, która obrandowana jest logo konkretnej firmy. Zdobyliśmy to zwykle w ramach uczestnica w jakimś evencie jako darmowy element gift bag’a albo przed imprezą integracyjną. Sytuacji, w których odzież reklamowa dla firm będzie świetnym ruchem marketingowym jest mnóstwo i korzystają z tego korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa i, tak naprawdę, każdy kto chce wyprodukować odzież z logo firmy albo inne dodatki garderoby. W naszej pracowni odzież reklamowa z nadrukiem to głównie koszulki reklamowe, czapki, koszule, bluzy, swetry, kurtki oraz zestawy rękawiczek i szalików. Używamy tych produktów na co dzień, więc masz pewność, że klient również będzie z nich korzystać. Jeśli interesuje Cię odzież reklamowa premium możesz rozważyć też przyjemne w dotyku bawełniane szlafroki w zestawie z wygodnymi kapciami. Możliwości mamy dziesiątki właśnie po to, by dopasować nasze portfolio do potrzeb klienta. Dostarczamy zamówienia ekspresowo, nie tylko do Warszawy i okolic 😊

Odzież reklamowa wysokiej jakości to nie tylko materiał

W zakładce z odzieżą znajdziesz różne możliwości, na których możemy wydrukować Twoje logo, napis czy wybrany wzór. Rekomendujemy Ci wybór właśnie tych propozycji bo mamy pewność co do jakości materiału, a to ma wielkie znaczenie przy ostatecznym efekcie: idealnie odwzorowanym kształcie, zachowanych kolorach czy trwałości mimo wielokrotnego prania. W wydaniu regalo.pl jakość to również wiele technik druku – wszystkie potrzebne maszyny znajdują się u nas na miejscu i od ręki możemy zrealizować zamówienie, dlatego działamy szybciej niż konkurencyjne firmy. Aby omówić swój projekt i skonsultować wymarzoną odzież reklamową dla swojej marki skontaktuj się z nami pod numerem: 22 788 85 84, bądź mailowo: biuro@regalo.pl. Z przyjemnością poznamy Twoje kreatywne koncepcje i profesjonalnie doradzimy!

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl