Czapki z nadrukiem, logo

Czapki z nadrukiem, logo

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Na lato, na sportowo – czapki z własnym nadrukiem dla firm

Czapki z nadrukiem sprawdzą się świetnie tam, gdzie potrzeba gadżetów o sportowym charakterze, które zapewnią ochronę w słoneczne dni i będą współgrać z mniej formalnym outfit’em. Mogą też być częścią garderoby pracowniczej. Możliwości tego, jak je wykorzystać marketingowo jest również mnóstwo, dlatego w asortymencie Regalo.pl znajdziesz różne fasony, kolory i styl. W zależności od tego jak chciałbyś pokazać swoją markę z wykorzystaniem czapki z własnym nadrukiem, pomożemy dobrać odpowiedni styl znakowania (haft, druk itp.) i przygotujemy je tak, by mogły trafić prosto na stoisko, do toreb prezentowych albo jako dodatek do większej paczki.

Dlaczego czapka z własnym logo to może być dobry pomysł?

Na upominki dla klientów, pracowników czy gości wydarzenia warto patrzeć nieszablonowo. Oczywiście, długopisy, smycze czy kubki to zawsze „pewniak” jeśli chodzi o drobne podarki, ale jeśli chcesz zaskoczyć odbiorców tematycznie, wtedy warto przejrzeć nasz bogaty katalog. Czapeczki z nadrukiem to świetna baza pod gadżet reklamowy np. na wydarzenie plenerowe, event sportowy o charakterze motoryzacyjnym, sportowym, budowlanym czy typu fashion oraz integracje pracownicze, albo jako gift dla fanów. Najpopularniejsze znakowanie to czapki z logo, ale jesteśmy w stanie utrwalić na nich napis, symbol czy finezyjne printy.

Czapki z nadrukiem Warszawa – realizujemy zamówienia w stolicy i w całej Polsce

W Regalo Gifts oferujemy kilkanaście wariantów produktów, które sprawdzą się w tej roli. Być może wybierzesz kolorowe, materiałowe kapelusze, być może typ baseballówki, a być może numerem jeden okaże się czapka z daszkiem. Z logo czy z grafiką? Pełna czy z siateczką z tyłu, a może tylko przeciwsłoneczny daszek? O wszystkim decyduje klient, a my, dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sensownie doradzić. Podsumowując, czapki reklamowe to funkcjonalny, wygodny i potrzebny gadżet, który może korzystnie wpłynąć na rozpoznawalność marki. Wszystko zależy od tego, jakie zadanie ma spełnić. Jesteśmy tu po to, by być z naszymi klientami w całym procesie – od pomocy w wyborze gadżetu, aż po moment, gdzie czapka z logiem trafi w ręce odbiorcy. Zapraszamy do kontaktu!