Ołówki

Ołówki

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Ołówek należy do artykułów piśmienniczych, który znajduje się niemal wszędzie. Można go spotkać w domu i w biurze, na stoliku kreślarza i w pracowni rysownika. Jest wyposażeniem piórnika każdego ucznia i wygodnym narzędziem pracy każdego artysty. Dzięki temu, że jest często i powszechnie używany można go wykorzystać jako niedrogi gadżet reklamowy i wręczyć swoim pracownikom czy klientom firmy. Ołówki reklamowe to znakomita forma nośników promocyjnych, które można także rozdawać podczas różnego rodzaju spotkań, targów czy konferencji.

Ta kategoria obejmuje wysokiej jakości ołówki z nadrukiem, które wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów. Oferujemy je w najróżniejszych modelach i w bogatej gamie kolorystycznej. Pośród szerokiej oferty produktowej znajdują się ołówki reklamowe, drewniane stolarskie i z kolorowymi gumkami, z papieru z recyklingu z temperówką, elastyczne z plastiku. Na uwagę zasługują atrakcyjne modele z główkami różnych zwierzątek i z efektownymi pomponami w różnych, żywych kolorach, a także metalizowane o chromowanej powierzchni – automatyczne i mechaniczne. W ofercie posiadamy również atrakcyjne zestawy z ołówkami.

Ołówek z nadrukowanym logo stanowi bardzo praktyczny i funkcjonalny gadżet, który jest bardzo dobrym narzędziem do wykonania dowolnej personalizacji. Dzięki umieszczeniu na nim logotypu firmy, marka może zapaść głębiej w świadomość odbiorców i tym samym umocnić swoją pozycję na rynku. To bardzo skuteczny i tani nośnik reklamowy.