Breloczki odblaskowe z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze to sprawa priorytetowa dla każdego z nas. Najlepszym rozwiązaniem dla rowerzystów i pieszych, poruszających się w ruchu licznym są odpowiednie gadżety, dzięki którym są dobrze widoczni dla innych użytkowników ruchu. Takimi akcesoriami są breloki odblaskowe, ponieważ światło fluorescencyjne sprawia, że piesi i rowerzyści są bardzo dobrze widoczni na drodze. Dla właścicieli firm dla których kwestia bezpieczeństwa nie jest obca, wykorzystanie takich gadżetów można połączyć z promocją własnej firmy.

W tej kategorii znajdują się breloki odblaskowe do użytku promocyjnego, które oferujemy w kilku atrakcyjnych wzorach. Zostały wykonane z wytrzymałego plastiku, PVC lub szkła akrylowego. Połyskliwy brelok w kształcie kamizelki, uśmiechniętego słoneczka, trójkąta, kółka czy misia to akcesoria, na których możemy umieścić stosowne znakowanie. Breloki z nadrukiem reklamowym to bardzo praktyczny i przydatny upominek reklamowy, który przyda się dziecku w drodze do szkoły, rowerzyście lub pieszemu.

Breloki fluorescencyjne z logo firmy to gadżety które zwiększają widoczność na drodze. Z tego względu są chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorców jako tanie gadżety reklamowe. Dzięki nowoczesnym technikom znakowania staną się produktem, który poprawi także rozpoznawalność naszej marki i umocni relacje partnerskie i biznesowe z naszymi klientami czy kontrahentami. Taki mały i efektowny gadżet to doskonały wybór na akcję promocyjną w każdej firmie.