Kubki metalowe z grawerem, nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kubki metalowe świetnie się sprawdzą w wielu miejscach, zarówno w domu, pracy, szkole czy na wakacjach. Dzięki wysokiej funkcjonalności można je wykorzystać jako oryginalny i niedrogi gadżet reklamowy. Ten rodzaj upominku firmowego będzie zawsze mile widziany, zarówno wśród pracowników, jak i klientów firmy. Taki praktyczny przedmiot z wykonanym efektownie grawerem to doskonały pomysł na reklamę i promocję własnej marki.

Ta kategoria obejmuje bardzo dobrej jakości kubki metalowe w różnych modelach i wariantach kolorystycznych. W ofercie posiadamy kubki z karabińczykiem, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję. Wyposażone są w podwójne ścianki, trzymające odpowiednią temperaturę i chroniące przed poparzeniem się. Dzięki uchwytowi w kształcie karabińczyka, można szybko i bezproblemowo zamontować je do plecaka. Kubki z logo firmy to także wysokiej jakości kubki termiczne. Ich zaletą jest to, że są całkowicie szczelne, ponieważ posiadają praktyczne zakręcane zamknięcie lub zamykanie typu przesuń. W zależności od modelu zostały wykonane z różnych materiałów, takich jak metal i stal o podwyższonej jakości lub metal i tworzywo.

Kubki metalowe, które oferujemy to pierwszorzędna jakość w niskiej cenie. Dzięki trwałej i precyzyjnej technice graweru laserowego kubki z nadrukiem reklamowym będą się prezentować bardzo atrakcyjnie. Takie akcesoria z grawerem, który może być wykonany w różnych kolorach to świetna promocja, każdej dbającej o swoją renomę firmy.