Leżaki reklamowe

Leżaki reklamowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Leżaki z logo firmy i ich potencjał na przekaz marketingowy

Leżaki reklamowe można wykorzystać nie tylko do relaksu i odpoczynku, ale również jako skuteczny nośnik reklamy i promocji własnej marki. Mogą one pełnić rolę nie tylko wygodnego siedziska, ale stać się także świetnym narzędziem marketingowym. Umieszczenie na nich atrakcyjnej grafiki z logo firmy może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki na rynku, a co za tym idzie zwiększyć obroty przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto zamówić leżaki reklamowe i nie tylko w lato

W tej kategorii znajdują się wygodne i wytrzymałe leżaki z nadrukiem, które są solidnie i starannie wykonane. Drewniana i stabilna obudowa umożliwia wygodne korzystanie swoim użytkownikom. Dzięki praktycznej regulacji oparcia można dowolnie regulować kąt nachylenia i optymalnie dopasować go do swojej wygody. W skład wchodzi także wygodne siedzisko, wykonane z tkaniny poliestrowej, zaś nadruk wykonany jest techniką sublimacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, nadruk jest wytrzymały i odporny nawet na dużą liczbę prań i niekorzystne czynniki chemiczne. Oferowane leżaki reklamowe są dostępne w ilości co najmniej 10 sztuk.

Na event, plażę, basen – gdzie sprawdzą się leżaki z nadrukiem?

Znakomity pomysł na reklamę usług dla branży turystycznej, hotelarskiej czy gastronomicznej to właśnie leżaki z logo firmy. Własny nadruk na tak atrakcyjnym gadżecie to bardzo oryginalne przedsięwzięcie, które z pewnością docenią nowi potencjalni klienci czy kontrahenci firmy. Taka działalność promocyjna i marketingowa może przynieść wymierne i długofalowe korzyści. Nowoczesna reklama przy użyciu najlepszej techniki znakowania to świetna forma promocji. Zapraszamy do kontaktu, oferujemy bardzo szybką realizację dla firm z okolic Warszawy. Leżaki reklamowe od Regalo odznaczają się także wysoką trwałością nadruku, dzięki naszemu stale modernizowanemu parkowi maszynowego.