Śmieszne gadżety

Śmieszne gadżety

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Trąbka kibica ze sznurkiem (100 cm)

    Wybierz opcje

Śmieszne gadżety na poprawę humoru

Śmieszne gadżety zapadają w pamięć i budzą pozytywne skojarzenia. W końcu śmiech to zdrowie, a z uśmiechem na twarzy stawianie czoła codziennym wyzwaniom jest o wiele prostsze i przyjemniejsze niż zwykle. Jakie zabawne upominki możesz sprezentować swoim partnerom biznesowym, potencjalnym klientom lub pracownikom? Przedstawiamy wyjątkowe pomysły na upominki, które zrealizujesz w sklepie Regalo.

Propozycje dla każdego na śmieszny prezent

Choć każdy człowiek ma inne poczucie humoru, to jednak wiele zabawnych akcesoriów reklamowych można uznać za uniwersalne. Do takich należą chociażby magnesy czy kubki ze śmiesznymi nadrukami. Jeśli wybierzesz modele z naszego asortymentu, z chęcią zrealizujemy znakowanie na całej partii zgodnie z Twoim indywidualnym projektem. Śmiesznym, a jednocześnie praktycznym, prezentem mogą się okazać antystresy, czyli miękkie zabawki do ściskania, rozciągania czy rzucania w momentach stresu i zdenerwowania. Pomogą pozbyć się nadmiaru negatywnych emocji związanych z pracą, a przy tym będą stanowić nietuzinkową ozdobę biurka. Prezentem celującym w osoby z poczuciem humoru mogą być też budziki i zegarki o nietypowej formie, minigry towarzyskie i kolorowanki dla dorosłych, a także unikalne podstawki pod telefon, np. w formie klatki zamykanej na kluczyk.

Sprawdź nasze śmieszne gadżety do samochodu

Biorąc pod uwagę to, jak wielu Polaków ma dziś prawo jazdy i ile aut porusza się po drogach, śmieszne gadżety do samochodu zdają się być trafionym pomysłem na prezent dla kontrahentów lub pracowników. Co sprawdzi się w roli takiego upominku? Może to być np. breloczek z zabawnym napisem lub uchwyt na telefon. Warto też zwrócić uwagę na podróżne kubki ze znakowaniem. Możesz zainspirować się gotowymi projektami lub stworzyć własny – utrwalimy go na całej partii zamówionych gadżetów reklamowych z oferty Regalo. Przejrzyj wszystkie zabawne gadżety dostępne w naszym sklepie. Pamiętaj, że każdy z nich możesz dowolnie spersonalizować przy pomocy swojego logotypu lub indywidualnego napisu. Zaskocz swoich partnerów biznesowych przemyślanym upominkiem, który wywoła uśmiech na ich twarzy.