Walizki z nadrukiem

Walizki z nadrukiem

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Niezbędna w podróży, z potencjałem reklamowym – walizka na kółkach

Walizka z nadrukiem reklamowym doskonale sprawdzi się u każdego podróżnika. Nieważne czy to wakacje marzeń, wyjazd służbowy czy praca stewardessy, torby podróżne to nieodłączni i potrzebni w drodze towarzysze. Jako bardzo praktyczny i funkcjonalny gadżet, może się stać znakomitym pomysłem na prezent nie tylko dla pracowników linii lotniczych czy firm transportowych, ale dla każdego. Któż z nas nie lubi podróżować? Nie ma chyba takiej osoby. Dlatego warto wykorzystać walizki do promocji własnej marki, bo może się ona znaleźć nawet na krańcu świata.

Niedroga czy premium? U nas znajdziesz walizkę z logo jakiej potrzebujesz

Oferujemy bardzo wygodną opcją na wyprawy, czyli walizki z nadrukiem na kółkach. Dzięki temu nie trzeba dźwigać ciężkiego bagażu, tylko można w pełni komfortowo podróżować. Produkty, które znajdują się w tej kategorii zostały wykonane z różnych materiałów, takich jak wysokiej jakości plastik czy poliester o dużej gęstości, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W zależności od modelu walizki reklamowe mogą być wyposażone w wiele przydatnych udogodnień, takich jak teleskopowy uchwyt, zamek szyfrowy TSA, teleskopowa rączka z uchwytem na tablet, z przegrodą na powerbank i gniazdem USB, z miejscem na laptopa czy ze zintegrowaną blokadą.

Walizka z własnym nadrukiem – torba podróżna, która zapadnie w pamięć!

Takie akcesoria podróżne z logo firmy stanowią świetny pomysł na praktyczny i elegancki prezent dla ważnych klientów czy pracowników, odbywających częste podróże służbowe. Firmowy, własny nadruk to efektowny wyróżnik na każdej walizce, która zawsze w porę będzie dostrzeżona na lotnisku. Atrakcyjne znakowanie wyróżni nie tylko samą walizkę z logo, ale i markę, wpływając pozytywnie na świadomość odbiorców.