Folia flex Warszawa

Folia flex – co to w ogóle jest?

Folia flex to skrótowe określenie metody znakowania, nazywanej również „transferem flex”. Odnosi się to sposobu wykonania nadruków z użyciem specjalistycznej folii pokrytej klejem flex na odzieży reklamowej, torbach czy czapkach. W Regalo Gifts profesjonalnie zajmujemy się zleceniami obejmującymi nadruk flex, umożliwiając klientom personalizację koszulek, bluz, polarów i innych tekstyliów z wyjątkowym wzorem, logo lub grafiką.

W jakich sytuacjach ta metoda się sprawdzi? Poznaj wszystkie za i przeciw

To rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Tłumacząc najprościej, proces wygląda następująco: z folii flex wycina się wcześniej zaprojektowaną grafikę (ploterem lub laserem) i nakłada na np. koszulce. Projekt „wgrzewa” się w materiał przy użyciu termoprasy, a wysoka temperatura łączy go z materiałem. Zwolennicy podkreślają, że opłaca się z tej opcji korzystać przy niewielkim nakładzie, doceniają dokładność grafiki (nawet jeśli ma nieregularne kształty), piękne, wyraziste kolory i fantastyczną wytrzymałość przy użytkowaniu. Warunki atmosferyczne są jej niestraszne! Ponadto, na materiałach elastycznych dobrze współgra z rozciąganiem się. Dla pełnego oglądu warto wspomnieć o pewnych przeszkodach w realizacji. Przede wszystkim taki nadruk jest jednokolorowy i jeśli grafika ma tonalne przejścia to nie da rady ich odtworzyć. Znakowanie flex sprawdza się przy dużych, jednolitych nadrukach, więc do subtelnych elementów polecimy inne techniki.

Materiał ma znaczenie. Bawełna, poliester i mieszanki czyli folia flex na koszulki

Na krótki rękaw, na ramiączka, topy albo cieplejsze koszulki z długim rękawem? W naszym asortymencie znajdziesz wiele wariantów, które mogą pasować do koncepcji i pory roku. Koszulka to najpopularniejsza część garderoby, którą znakujemy. Klienci czasem pytają też czy folia flex na polarze się sprawdzi, ale zgodnie z prawdą odpowiadamy, że niespecjalnie. Najlepiej do tej techniki pasuje bawełna albo mieszanka z poliestrem, natomiast krój odzieży może być różny. Być może urządzasz jakieś zawody i potrzebujesz ponumerować koszulki dla uczestników? Albo chciałbyś swoje jednobarwne logo nanieść na metalicznej bądź połyskującej folii dla efektu „wow”?

To rozwiązanie to świetna sprawa! – folie flex Warszawa

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach znakowania odzieży folią flex w Warszawie i nie tylko. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej wyjątkowe projekty, spełniając oczekiwania naszych klientów w sposób kompleksowy i terminowy. Zachęcamy do zapoznania się z możliwymi tekstyliami do realizacji, czekają na Ciebie tysiące inspiracji!

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl