Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją oraz znakowaniem artykułów reklamowych

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze B2B zaowocowało współpracą z setkami zadowolonych Klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu od etapu wyboru materiałów reklamowych aż po koordynowanie dostawy zamówionych produktów do miejsca docelowego.

Szeroka gama produktów

Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji publicznych. Bardzo szeroka gama produktów zaspokoi potrzeby zarówno największych korporacji jak i małych firm. Z racji wieloletniej współpracy z dostawcami z całej Europy oraz Azji jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie. Mamy możliwość także wyprodukować specjalnie pod Państwa zamówienie produkty, których nie posiadamy w stałej sprzedaży katalogowej.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów

Dlatego produkty, które proponujemy cechują się wysoką jakością wykonania. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie każdy z Państwa zna się na technikach znakowania materiałów reklamowych. Służymy więc pomocą w kwestii dobrania odpowiedniej metody znakowania do danego produktu pod względem jakości, ceny oraz trwałości danej techniki nadruku. Nie staramy się podążać za standardami w obsłudze B2B – to my je tworzymy.