Sól i pieprz

Sól i pieprz

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Każda pani domu, profesjonalny szef kuchni hotelowej lub restauracyjnej, personel kuchenny pracujący w stołówce musi posiadać niezbędne przyprawy do przygotowania potraw. Mieszanki warzywne i zioła to ważny składnik wielu potraw, ale najbardziej niezbędne są sól i pieprz. To podstawowe przyprawy bez których nie może się obyć żadna kuchnia. Praktyczny zestaw do soli i pieprzu to wygodny sposób na korzystanie z tych przypraw, a także dobry pomysł na upominek reklamowy od firmy. Wysoki poziom funkcjonalności sprawia, że taki gadżet reklamowy przyda się każdemu, kto sam gotuje i lubi przyrządzać potrawy.

W tej kategorii znajdują się eleganckie i praktyczne akcesoria kuchenne do przechowywania podstawowych przypraw. Młynek do soli i pieprzu dostępny jest w wersji elektrycznej i tradycyjnej. Te elektryczne wyposażone są w ceramiczny mechanizm mielący i wygodne oświetlenie. Wykonano je z wysokogatunkowego materiału ABS, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy obdarcia. Znajdziesz tu także wysokiej jakości młynek do soli i pieprzu, wykonany z wytrzymałej i łatwej do utrzymania w czystości stali nierdzewnej. Model ten posiada specjalny system sprężynowy, który nie wymaga obsługi oburącz. Dzięki przezroczystej obudowie łatwo możesz sprawdzić poziom pieprzu i soli i w razie potrzeby go uzupełnić.

Oferowane młynki do soli i pieprzu to nie tylko praktyczne elementy wyposażenia każdej kuchni, ale i oryginalne gadżety firmowe, które przydadzą się każdemu. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym świetnie się sprawdzą w roli funkcjonalnych upominków reklamowych, dzięki którym można efektywnie promować swoje produkty lub usługi. Firmy z różnego rodzaju branż mogą je wręczyć swoim pracownikom lub ważnym klientom z różnych okazji, takich jak firmowe eventy, targi i spotkania biznesowe. Produkty do przypraw z logo firmy to nowoczesny i skuteczny sposób na dotarcie do większego grona odbiorców, który ma zdecydowanie większą moc działania, niż zwykle nośniki papierowe, takie jak ulotki czy wizytówki.