Opaski silikonowe z nadrukiem

Opaski silikonowe z nadrukiem

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Odblaskowa opaska Felix. Dzięki miękkiej konstrukcji opaska z łatwością owija się wokół nadgarstka, ramienia lub kostki, zapewniając zwiększoną widoczność w ciemności. Dostępna w szerokiej gamie kolorów z dużą powierzchnią dekoracyjną. Opaska odblaskowa została przetestowana i certyfikowana zgodnie z normą EN13356:2001 typ 2 i jest zgodna z wytycznymi dotyczącymi stosowania rozporządzenia (UE) 2016/425 w sprawie środków ochrony indywidualnej kategorii 2. Poliester.

    Wybierz opcje

Reklamowe opaski z nadrukiem – silikonowe, gumowe, odblaskowe

Opaski na rękę z nadrukiem to doskonałe gadżety, które z powodzeniem można wykorzystać do promowania własnej firmy. Stanowią doskonalą alternatywę do długopisów, breloków i kubków, ponieważ są tanim rozwiązaniem, a jednocześnie bardzo skutecznym. Takie drobne akcesoria, jak nałożone opaski reklamowe będą idealnym upominkiem dla potencjalnych klientów firmy podczas różnego rodzaju targów, eventów czy spotkań o charakterze biznesowym. Świetnie się sprawdzą także jako upominki dla dzieci.

Trwale naniesiemy to co chcesz: bransoletki z własnym napisem i logo firmy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz atrakcyjnie zaprojektowane, praktyczne i efektowne opaski odblaskowe z nadrukiem, które zostały wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych. Cechują się efektownym wyglądem i modnym designem. Dzięki temu, że są wodoodporne można bezpiecznie zażywać w nich kąpieli podczas pobytu nad jeziorem czy wakacji nadmorskich. Umieszczenie na nich identyfikatora w różnych kolorach z nazwiskiem i telefonem jest niezwykle przydatne dla rodziców małych dzieci. Założenie im na rączek takich opasek, pozwala na zapewnienie im bezpieczeństwa, gdyby zbytnio niepostrzeżenie się oddaliły.

Silikonowe i gumowe opaski na rękę jako forma identyfikacji z firmą

Możesz być pewny, że opaski silikonowe z nadrukiem zwrócą uwagę potencjalnych klientów czy kontrahentów firmy. Umieszczenie na nich atrakcyjnie zaprojektowanej grafiki z logo firmy może przyczynić się do wzrostu zainteresowania i nawiązania nowych, partnerskich relacji biznesowych, które będą owocować w przyszłości. Gadżety jak bransoletki z własnym napisem przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności marki na rynku, a co za tym idzie nowych sukcesów zawodowych, zapewniających ciągły i prężny rozwój firmy. Gumowe opaski na rękę pełnią nie tylko funkcję ozdobnej biżuterii, gdyż są stylowe i modne, ale także są niedrogim nośnikiem reklamy i promocji.