Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Praca na placach budowy, w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a nawet poruszanie się po drodze w trudnych warunkach pogodowych wymaga zastosowania różnych akcesoriów, które zapewnią bezpieczeństwo. Kamizelki czy inne elementy odblaskowe odzieży, gwarantują dobrą widoczność nawet z daleka, co jest szczególnie ważne podczas np. prac drogowych na ulicy. Dzięki takim akcesoriom pracownik czuje się bardziej komfortowo i może wydajniej pracować. Zapewnienie bezpieczeństwa jest bardzo ważne dlatego produkty takie są bardzo praktyczne i mogą posłużyć jako personalizowane akcesoria reklamowe, służące promocji danej firmy.

W tej kategorii znajdują się akcesoria zapewniające bezpieczeństwo, które przydadzą się w bardzo wielu sytuacjach. Oferujemy kamizelki odblaskowe w różnych, wyrazistych kolorach, które przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W naszym asortymencie posiadamy kamizelki zapinane na zamek błyskawiczny z siateczką na wentylację, idealnie nadające się dla sportowców, a także zapinane na rzepy ostrzegawcze do użytku profesjonalnego, jak również do użytku nieprofesjonalnego kamizelki ratunkowe. Oferowane tekstylia posiadają fluorescencyjne tło i odblaskowe taśmy, dzięki czemu zapewniają dobrą widoczność. Dostępne mamy różne rozmiary i bogatą gamę kolorystyczną.

Znajdziesz tu także inne, bardzo przydatne akcesoria, takie jak min. opaski samozaciskowe, naklejki i breloki odblaskowe w wielu kształtach, kominy, naklejki, taśmy i opaski, a nawet odblaskowe napinacze do szprych rowerowych. Ponadto mamy dostępne zestawy plastrów oraz komplety pierwszej pomocy, które mogą zawierać aż 46 elementów, odblaskowe tekstylia na kask czy siodełko rowerowe czy dwufunkcyjne koce ratunkowe.

Wszystkie oferowane produkty mają powierzchnię do wykonania znakowania, dzięki czemu można na nich umieścić atrakcyjną personalizację. Z nadrukiem reklamowym będą doskonałą wizytówką firmy i skutecznym nośnikiem promocyjnym. Akcesoria z logo to świetny pomysł na upominek reklamowy dla budowlańców, pracowników drogowych, rowerzystów i sportowców.