Gadżety na wakacje

Gadżety na wakacje

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400, flagi państwowe na okularach

  Wybierz opcje
 • Hamak wykonany z nylonu z recyklingu

  Wybierz opcje
 • Hamak płócienny

  Czytaj dalej
 • Balsam do ochrony przeciwsłonecznej SPF 30, 30 ml w tubce z karabińczykiem

  Wybierz opcje
 • Wachlarz

  Wybierz opcje
 • Wachlarz z białym plastikowym uchwytem

  Wybierz opcje
 • Ręcznik chłodzący, ochrona przeciwsłoneczna UV50

  Wybierz opcje

Dlaczego warto wybrać gadżety z logo na wakacje

Gadżety na wakacje to właśnie ta szuflada, którą już niebawem otworzymy wszyscy, szykując się na wspaniałe, słoneczne wojaże! Warto, abyś zastanowił się w jaki sposób możesz wspierać marketingowo swoją firmę, nawet, gdy Twoi pracownicy czy klienci wyjeżdżają na wakacje i nie myślą o pracy. Gadżety reklamowe na wakacje stanowią niezwykle popularną formę promocji, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy ludzie wyruszają na urlopy i podróże. Firmy coraz częściej decydują się na wykorzystanie gadżetów z logo jako skutecznego narzędzia marketingowego, które nie tylko zwiększa rozpoznawalność marki, ale także buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Gadżety firmowe na wakacje – czy to w ogóle się przydaje?

Oczywiście, że tak! Może być tak, że jak myślisz „gadżet” to w głowie pojawia Ci się długopis albo kubek. I owszem, to popularne rozwiązania, ale na wakacje w Regalo Gifts mamy bardziej dopasowane opcje, np. wachlarze, czapki z daszkiem oraz kapelusze przeciwsłoneczne. Każdy z tych przedmiotów występuje w różnych wersjach kolorystycznych w zależność od preferencji i gustu klientów. W ofercie znajdują się także ręczniki chłodzące w różnych kolorach, które zapewniają ochronę przeciwsłoneczną UV 50 i wyposażone są w funkcję chłodzenia po wlaniu do butelki zimnej wody. Intrygujące, prawda? Gadżety z własnym nadrukiem na wakacje to mogą być również piłki dmuchane, torby, bidony i wiele innych. Każdy z nich może być kreatywne oznakowany logo Twojej marki albo wybranym wzorem.

W jakich okolicznościach warto podarować akcesoria z logo na wakacje

Nasze produkty sprawdzą się jako upominki reklamowe w biznesach sezonowych, hotelach, pensjonatach, czy innych ośrodkach wakacyjnych. Mogą też być bardzo dobrym rozwiązaniem do reklamy miejsc takich jak bary, restauracje oraz dyskoteki. Lato to nie tylko plaża i wylegiwanie się. Sprawdzą się również elementy garderoby czy sportowe akcesoria. W naszym sklepie mamy dziesiątki propozycji do każdej z tych kategorii!

Masz pytania? Napisz, pomożemy Ci w promocji Twojej marki!

Wybierając gadżety reklamowe na wakacje, warto zadbać o ich jakość i atrakcyjny wygląd, aby zachęcić odbiorców do ich używania. Czekamy na Twoje pomysły i jesteśmy gotowi podzielić się też wieloletnim doświadczeniem w doborze gadżetów na wakacje.