Gadżety reklamowe z logo

Gadżety reklamowe z logo

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Gadżety z logiem firmy idealną wizytówką Twojego biznesu!

Gadżety reklamowe z logo stanowią sposób na zwiększenie świadomości marki i albo zyskanie nowych klientów, albo pogłębienie więzi z tymi obecnymi. Występują w wielu wariantach do wyboru, a z pomocą dodatkowych usług świadczonych przez Regalo Gifts łatwo dopasujesz je do indywidualnego pomysłu. Sprawdź.

Do czego są Ci potrzebne gadżety firmowe z logo?

Sięgając po gadżety z logiem firmy, możesz przeprowadzić skuteczną akcję promocji własnego budżetu, i to nawet przy ograniczonym budżecie. Partia materiałów marketingowych z indywidualnym znakowaniem z powodzeniem wystarczy, by zainteresować Twoją ofertą potencjalnych zainteresowanych na targach, nawiązać kontakty biznesowe na eventach branżowych, a nawet pozostać na dłużej w pamięci osób, które już skorzystały z Twojej oferty – ale mogą zrobić to ponownie w przyszłości.
Gadżety z logo warto też stosować w roli prezentów dla pracowników z różnych okazji – od onboardingu nowych osób, przez upominki świąteczne i uznaniowe, aż po uznaniowy pakiet pożegnalny dla osób, z którymi kończysz współpracę. O ile wybierzesz praktyczne gadżety codziennego użytku, będą mieć przed oczami nazwę lub logotyp Twojej firmy za każdym razem, gdy będą z nich korzystać – a to jeden ze sposobów na wzmacnianie wizerunku firmy wśród załogi.

Gadżety z własnym logo, jakich potrzebujesz

Gadżety z logo firmy mogą występować w różnych postaciach. Jeśli szukasz pomysłu na stosunkowo niedrogi sposób promocji własnych usług, możesz postawić np. na długopisy, breloki do kluczy, drobne słodycze lub pendrive’y ze spersonalizowanym znakowaniem wskazującym na Twoją markę. Przy trochę wyższym budżecie w grę wchodzą też różne tekstylia (np. koszulki reklamowe z logo, torby bawełniane), parasole, artykuły biurowe, a nawet słuchawki. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.
W Regalo znajdziesz nie tylko szeroki wybór gadżetów z logo, ale też metod służących do ich znakowania. Do wyboru masz zarówno nadruki wykonywane różnymi technikami (m.in. tampodruk, sitodruk oraz termotransfer), jak i tłoczenie (głównie w skórze i kartonie), jak również grawerowanie laserem. Szukając wskazówek dotyczących tego, którą z nich wybrać, skontaktuj się z nami – chętnie wyjaśnimy różnice między nimi.