Promocyjne butelki i bidony z nadrukiem

Wyświetlanie 1–48 z 318 wyników

Promocyjne butelki i bidony z własnym nadrukiem

W dobie ekologii i dbania o środowisko naturalne zwracamy coraz większą uwagę na recykling, eliminowanie jednorazowych produktów z użytku oraz wprowadzanie tych, które posłużą nam na dłużej. Świetnym przykładem takich produktów są butelki i bidony sportowe.
W Regalo oferujemy Państwu szeroki wybór pojemników. Wśród nich wyróżnić możemy butelki z logo firmy. Wykorzystanie tak podstawowych i co ważne niedrogich przedmiotów jak bidony reklamowe sprawia, że z pewnością trafią one do każdego klienta czy obdarowywanego i staną się nie tylko nośnikiem logo bądź nazwy Państwa firmy, ale również praktycznym gadżetem.
W asortymencie posiadamy między innymi butelki sportowe wykonane z plastiku, które dzięki materiałowi doskonale sprawdzą się jako bezpieczny produkt dla dzieci i na trening. Ciekawym rozwiązaniem są również designerskie i eleganckie butelki ze stali oraz szkła. Te drugie, w połączeniu z elementami wykonanymi z naturalnego drewna bambusowego, prezentują się niezwykle modnie i minimalistycznie. Razem ze spersonalizowanym nadrukiem staną się rewelacyjnym materiałem reklamowym, pozwalającym na zwiększenie popularności i rozpoznawalności Państwa marki.

Następnym produktem, który zasługuje na docenienie i wybór jest butelka z sitkiem na owoce. Pojemniki tego typu są wspaniałym sposobem na przekonanie siebie czy dzieci do picia czystej wody. Dzięki obecności sitka można urozmaicić smak o dodatek dowolnych owoców, a dzięki odpowiednio dobranej wielkości oczek unikniemy konieczności wyławiania czy zjadania ich w całości. Obecność kolorowych nakładek pozwoli na rozróżnianie właściciela butelki, co doskonale sprawdzi się na przykład w przedszkolach.
Kolejną grupą produktów są bidony sportowe. Jak wskazuje nazwa świetnie sprawdzą się dla osób aktywnych. Dzięki obecności ustnika picie wody czy napojów izotonicznych staje się niezwykle proste podczas biegu bądź przejażdżki na rowerze. Oferowane w naszym sklepie bidony wykonane są z plastiku wolnego od BPA, co zapewnia ich wytrzymałość, komfort użytkowania oraz nieszkodliwość dla organizmu.

Bidony z nadrukiem mogą być wyśmienitą koncepcją podarku dla kontrahentów, nagrodą za udział w biegu czy podarkiem dla pracowników interesujących się aktywnością fizyczną.
Znakowanie produktów nie jest już zarezerwowane tylko dla ogromnych firm i korporacji. Od teraz spersonalizowane gadżety mogą być w zasięgu również Państwa przedsiębiorstwa, co z pewnością przełoży się na jego obraz w oczach konsumentów i partnerów w biznesie.