Akcesoria barmańskie

Akcesoria barmańskie

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Praca w barze, pubie czy restauracji wymaga zastosowania niezbędnych akcesoriów do przygotowania i serwowania drinków, koktajli i innych barmańskich trunków. Akcesoria barmańskie z logo firmy nie tylko wyróżniają markę na rynku, ale mogą stać się oryginalnym prezentem reklamowym, który spodoba się każdemu. Dlatego każda firma może z nich uczynić unikalny i efektowny upominek dla swoich najważniejszych klientów.

W naszym sklepie znajdziesz bardzo duży wybór różnorodnych produktów, a są nimi akcesoria barmańskie z nadrukiem reklamowym. Pośród szerokiej oferty produktowej znajdują się podstawki z antypoślizgowym spodem, wykonanych z plastiku lub ze szkła, atrakcyjne zestawy do wina w stylowych opakowaniach, torby na wino, pierścienie do szampana i korki na wino, a także karafki, shakery i kieliszki. Na uwagę zasługują praktyczne i eleganckie zestawy do koktajli, wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, w skład których wchodzi shaker, szczypce do lodu i łyżka.

Oferowane produkty idealnie nadają się do personalizacji gadżetów barmańskich w każdym pubie, restauracji czy hotelu. Dzięki efektownie zaprojektowanej grafice akcesoria te podkreślą znaczenie danej marki i będą atrakcyjnym elementem wyposażenia. Branża hotelarska i gastronomiczna może podarować je jako efektowne upominki reklamowe dla swoich stałych klientów i bywalców. Dzięki takiemu wyróżnieniu, klienci będą chętnie wracali do ulubionych lokali i polecali go innym, co ma ogromny wpływ na zwiększenie zysków lokalu.