Reklamowe breloki wielofunkcyjne z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Reklamowe breloki wielofunkcyjne z własnym nadrukiem

Breloki to nieduże akcesoria, które są bardzo użyteczne w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki ich posiadaniu, nie musimy szukać po kieszeniach kluczy, bo wiemy, że mamy je w komplecie i zawsze pod ręką. Takie niewielkie gadżety mogą również pełnić funkcję atrakcyjnego artykułu promocyjnego, ponieważ dzięki umieszczeniu na nim logo firmy, skutecznie rozreklamujemy swoje produkty lub usługi.

Firma Regalo Gifts specjalizuje się w dystrybucji i znakowaniu artykułów reklamowych dla firm i instytucji publicznych. W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór artykułów, takich jak materiały i akcesoria biurowe, markowe przedmioty elektroniczne, kubki i termosy, tekstylia czy nieduże upominki reklamowe typu breloki, artykuły piśmiennicze czy magnesy na lodówkę orz wiele innych, atrakcyjnych produktów.

Breloki wielofunkcyjne z nadrukiem to doskonały pomysł na upominek dla naszych pracowników i klientów. Wręczenie takiego niedużego gadżetu jest bardzo miłym gestem i dobrze świadczy o właścicielu firmy, a także jest doskonałym nośnikiem reklamy i promocji. Umieszczenie w sposób atrakcyjny i estetyczny logo firmy, pozwala na efektywne utrwalenie wizerunku swojej marki.
Breloki wielofunkcyjne z logo firmy to różnorodny wybór praktycznych i eleganckich gadżetów. Oferujemy breloki z kablem do ładowania i grawerem, ukazującym podświetlaną powierzchnię, z głośnikiem bezprzewodowym, który pozwala na odtwarzanie muzyki, z kablem do ładowania i synchronizacji, a także z piłą, śrubokrętem i otwieraczem do butelek, z czyścikiem do ekranu i stojakiem na telefon, z miarą lub poziomicą, a nawet z lusterkiem lub lampką.

Promocyjne breloki wielofunkcyjne posiadają wydzieloną powierzchnię do wykonania nadruku, który może zawierać logo firmy i krótkie informacje o profilu jej działalności. Takie upominki to nie tylko artykuły promocyjne, ale i bardzo przydatne akcesoria, które znajdą zastosowanie w codziennym funkcjonowaniu. Wszystkie reklamowe breloki wielofunkcyjne, które oferuje Regalo Gifts to produkty, które cechuje atrakcyjny design, funkcjonalność i doskonała jakość.