Druk UV Warszawa

druk UV

Co to jest druk UV i skąd jego „dobra sława”?

Druk UV to jedna z metod druku cyfrowego. Osławiona została dzięki swojej trwałości i możliwości utrwalenia na wielu różnych powierzchniach, nie tylko materiałowych. Przy wykorzystaniu tego rozwiązania, zamawiając upominki dla pracowników, klientów bądź na wszelkie eventy, gdzie potrzebne są materiały reklamowe, możesz otrzymać jakościowe podarunki reklamujące Twoją firmę i jej usługi. Druk UV na gadżetach może okazać się Twoim ulubionym wyborem.

Jak się tworzy nadruki UV – poznaj proces technologiczny

Tłumacząc najprościej – ten rodzaj druku bezpośredniego utrwala wybrany obraz przy pomocy światła ultrafioletowego i stąd też nazwa. Dysponujemy takim urządzeniem w naszej pracowni i korzystamy, by wykonywać druk UV na plexi i innych materiałach płaskich (ale nie tylko). Proces jest prosty: wybierasz przedmiot, który będziemy personalizwać, ustalamy kombinację do naniesienia i wydajemy komendę, by maszyna rozpoczęła pracę. Milimetr po milimetrze rozprowadza atrament, a lampa UV od razu utwardza wzór. Nieważne czy to druk UV na pcv czy drewnie. Efekt jest szczegółowy i nie trzeba czekać aż zaschnie.

Czy druk UV na szkle i na sklejce będzie wyglądał tak samo?

Odpowiadamy bezzwłocznie – tak! Odwzorowanie wybranego szablonu będzie identyczne zarówno na czarnym breloku, przeźroczystej podkładce czy czerwonym kubku. Włącz kreatywność i zaplanuj wymarzone gadżety! Tak samo jest w scenariuszu, gdy klient decyduje się na druk UV na metalu czy ceramice – na wybranym upominku zobaczysz dokładnie to, co zaplanowałeś: logo, napis bądź symbol.

Realizujemy zamówienia szybciej niż konkurencja!

Dlaczego? Bo mamy cały sprzęt w naszej siedzibie w Otwocku i nie musimy zlecać tego zewnętrznemu dostawcy. Druk UV na drewnie to świetny pomysł gdyby klient wybrał np. nasze zestawy długopisów i piór w stylowym opakowaniu, a podobnych pomysłów mamy tysiące – tyle ile naszych produktów w sklepie. Ekspresowa realizacja druku UV – Warszawa i pobliskie miejscowości.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl