Długopisy z logo

Długopisy z logo

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Długopisy z logiem firmy – reklama w najmniej oczekiwanym momencie

Długopisy z logo to popularna, niedroga i sprawdzona metoda na promocję wizerunku Twojej firmy na specjalne okazje. Mogą to być eventy branżowe, konferencje czy wydarzenia, na które zapraszani są Twoi potencjalni klienci. Taki mały i funkcjonalny gadżet to miły upominek i przydatny przedmiot, którego stale używamy w codziennym życiu. Taka realizacja najkorzystniej finansowo wychodzi w momencie, gdy dokonujemy zamówienia hurtowego na kilkaset sztuk. Im więcej, tym taniej, a raz przygotowane długopisy z logo mogą wspomagać marketing Twojej firmy wszędzie tam, gdzie się pojawisz.

Z czego wybieram i jakie efekty mogę uzyskać – długopis z logo i możliwości

W Regalo Gift, zamówienie na gadżet w postaci długopisu, to powszechny i niezawodny środek do promocji firmy. W pracy biurowej to niezbędny element działania, dlatego tak wielu klientów decyduje się właśnie na niego. W ofercie posiadamy długopisy plastikowe, metalowe czy szronione w wielu kolorach, a ponadto mamy je w formule żelowej, antybakteryjnej, przyjemnie wykończone, pakowane w etui bądź nie. Długopisy z logiem firmy powstają w naszej pracowni przy użyciu wielu technik nadruku, ale zwykle jest to sitodruk, tampodruk bądź nadruk full kolor UV. Wybrane przez klienta logo bądź wzór będzie odtworzone idealnie, a rozmiar i miejsce nadruku zasugerujemy przed przystąpieniem do drukowania.

Subtelna reklama, która procentuje w wielu sytuacjach biznesowych

Materiał reklamowy, którym jest długopis z logiem, to gadżet wielokrotnego użytku i warto mieć zapas na wypadek różnych wydarzeń – tych bardziej planowanych i mniej. W podstawowej formule można je wykorzystywać w swoim biurze, a kilka droższych, obrandowanych egzemplarzy można podarować ważnym kontrahentom albo korzystać podczas spotkań handlowych, by zwiększać świadomość marki. Zrealizujemy na czas każdą ilość, której klient potrzebuje po wcześniejszych ustaleniach realizacji. Od tej pory – niezależenie czy będzie to konferencja branżowa czy kameralny event – będziesz mógł wykorzystywać długopisy w logo jako marketingowy gadżet. Zapraszamy!