Kurtki reklamowe firmowe z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Kurtki są niezastąpione podczas chłodnej, pochmurnej i wietrzej aury. Te przeciwdeszczowe świetnie się sprawdzą podczas opadów, a przeciwwiatrowe skutecznie ochronią przed zimnymi podmuchami powietrza. To odzież wierzchnia, którą doceniają wszyscy, którzy pracują na świeżym powietrzu i są narażeni na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Praca w terenie wymaga zadbania o pracowników dlatego pracodawca powinien wyposażyć ich w personalizowane kurtki firmowe. Dzięki temu wzmocniony zostanie wizerunek firmy i marka stanie się bardziej rozpoznawalna.

W naszym sklepie dostępne są różne modele kurtek, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Oferowane produkty to poncha przeciwdeszczowe, które mogą być w kolorowym etui i z karabińczykiem lub w breloku w kształci kuli oraz płaszcze na niepogodę, wyposażone w praktyczne kaptury i kieszenie. W tej kategorii znajdziesz modele softshell uszyte z wodoodpornej, wytrzymałej i oddychającej tkaniny, a także nieprzemakalne polarowo-poliestrowe kurtki doskonale chroniące przed wiatrem.
W asortymencie mamy również odzież z odblaskowymi paskami, ciepłe bezrękawniki i bluzy polarowe lub z poliestru i bawełny.

Kurtki firmowe to odzież, która jest bardzo wysokiej jakości i sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Wytrzymałe, wiatroszczelne i wodoodporne mogą być wykorzystane przez pracowników leśnych, budowlańców, parkingowych, służby porządkowe i medyczne.
Odzież ochronna z nadrukiem reklamowym to idealny sposób na promocję produktów czy usług, która świetnie się sprawdzi jako uniform firmowy, ale także jako praktyczny prezent reklamowy.

Kurtki z logo to wizytówka każdej firmy i ważny element akcji promocyjnej. Znakowanie w postaci danych teleadresowych firmy, sloganu reklamowego czy grafiki związanej z jej działalnością pomoże w budowaniu siły marki i przyczyni się do zwiększenia jej rozpoznawalności. Estetyczne i praktyczne gadżety reklamowe to najlepszy sposób na dotarcie do nowych klientów czy kontrahentów.