Fullprint Warszawa

fullprint

100% satysfakcji przy nadruku full print

Fullprint to metoda znakowania np. odzieży, która umożliwia pełne pokrycie tkaniny nadrukiem. Co to daje? Nieograniczone możliwości zdobienia materiałów reklamowych na każdą okazję! Wybraną torbę, koszulkę czy bluzę można odmienić w 100% – zastosować gradient, dodać wzorzyste akcenty albo zapełnić własną galerią zdjęć. W wolnym tłumaczeniu full print oznacza „cały zadrukowany” i w zasadzie do tego się to sprowadza. Jednak metody, których używa się do realizacji bywają różne, a najpopularniejsze dla odzieży to sublimacja (lepsza przy włóknach poliestrowych) oraz druk cyfrowy, który skuteczniej odda oczekiwany efekt z bawełną. Rozwiązania można również miksować i użyć kilku, ale o tym jak to robić, najlepiej wiedzą profesjonaliści.

Koszulka fullprint z własnych nadrukiem – stwórz niepowtarzalne arcydzieło!

Kreatywność naszych klientów nie ma końca. Zgłaszają się do Regalo Gifts z najróżniejszymi pomysłami i koncepcjami na koszulki fullprint czy bluzy fullprint, ale nie tylko. To rozwiązanie sprawdzi się również dla kubków, smyczek i innych popularnych gadżetów. Przedmioty wykonane z materiału stanowią jednak największe wyzwanie ze względu na swój gabaryt i ilość farby jaką trzeba użyć. Jeśli w Twojej firmie zbliża się wydarzenie, na którym chcielibyście zaprezentować się nietuzinkowo albo podarować jaki upominek klientom, zapraszamy do kontaktu, by przedyskutować Wasz pomysł. Pamiętaj – koszulki fullprint z własnym nadrukiem są doskonałym narzędziem promocyjnym dla firm, umożliwiającym wyraźne i wyraziste prezentowanie logo, grafiki lub dowolnej treści reklamowej.

Zajmiemy się Twoim zleceniem kompleksowo i ekspresowo!

Nasza siedziba mieści się opodal Warszawy, ale zamówienia docierają do każdego miasta w kraju. Dzięki temu, że całe zaplecze maszyn i narzędzi mamy na miejscu, realizujemy zlecenia szybciej od konkurencji. Warto o tym pamiętać jeśli zdecydujesz się na tę formę reklamy w ostatniej chwili. Skorzystaj wtedy z formularza kontaktowego albo dzwoń bezpośrednio do biura pod numer 22 788 85 84. Prócz wspomnianego rozwiązania fullprint dysponujemy innymi metodami znakowania – nie tylko na odzieży ale również z wykorzystaniem ceramiki, drewna, szkła czy skóry. Zerknij w odpowiednią zakładkę i zapoznaj się z katalogiem możliwości.

Kontakt i wycena. Zapraszamy
22 788 85 84
biuro@regalo.pl