Reklamowe stojaki na telefon z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Reklamowe stojaki na telefon z własnym nadrukiem

Telefon / smartphone to bardzo ważne urządzenie, bez którego nie wyobrażamy sobie dziś życia. Dodatkowe akcesoria zdecydowanie ułatwiają korzystanie z niego, a jednym z takich gadżetów jest stojak na telefon. Daje on bardzo duże możliwości promocji każdej firmy, gdyż umieszczone na nim logo przyciąga uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów. Promocyjny stojak na telefon to także doskonały pomysł na prezent.

Regalo Gifts specjalizuje się w dystrybucji i znakowaniu różnorodnych artykułów i gadżetów reklamowych, które pochodzą od cenionych producentów. W naszej ofercie posiadamy materiały i akcesoria biurowe, artykuły elektroniczne, kubki, termosy, torby, parasolki, akcesoria do telefonu, takie jak stojak na telefon z dowolnym nadrukiem oraz bardzo wiele innych atrakcyjnych produktów, na których można umieścić logo firmy i skutecznie ją promować w środowisku w którym akurat przebywamy lub pracujemy.

Reklamowe stojaki na telefon to niezwykle przydatne akcesoria, które nie tylko ułatwiają szybki dostęp do telefonu, ale są także świetnym nośnikiem promocji i reklamy. W naszej ofercie posiadamy stojaki na telefon z logo firmy, które są wyposażone w podstawki pod tablet i touch pen Chef. Wykonane z odpornej na działanie czynników zewnętrznych stali nierdzewnej, mogą być wykorzystane w każdych okolicznościach, nawet podczas gotowania. Stojak na telefon z dowolnym nadrukiem może być w formie wielofunkcyjnego długopisu z końcówką do ekranów dotykowych. Oprócz stojaka na telefon w zestawie znajduje się linijka, śrubokręt i czyścik do ekranów. Promocyjny stojak na telefon to także stojak na długopisy, wykonany z plastiku, w którym umieszczone są 4 porty USB i 4 lampki LED oraz podłużny, plastikowy rozdzielacz USB z 4 portami i wygodnym uchwytem na telefon.

Reklamowe stojaki na telefon to gadżety nie tylko atrakcyjnie zaprojektowane, ale i bardzo użyteczne w codziennym funkcjonowaniu. Stojaki na telefon z logo firmy i z umieszczoną interesująco zaprojektowaną grafiką, to idealne propozycje na upominek dla klientów firmy.