Kartoniki na wino z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nowoczesny i praktyczny karton na wino to przedmiot, który staje się niezbędny w przypadku, gdy chcemy zapakować trunek i w sposób elegancki wręczyć go jako prezent firmowy. Dzięki takiemu opakowaniu z logo, alkohol będzie się prezentował bardzo szykownie, co przyczyni się do wywarcia bardzo pozytywnego wrażenia na potencjalnych klientach firmy. Na takim pudełku można umieścić efektownie zaprojektowane logo i w ten sposób rozreklamować własną działalność gospodarczą.

W tej kategorii znajdują się efektowne i eleganckie kartoniki na wino, które zostały wykonane zostały z wysokiej jakości papieru w różnych kolorystykach. Dostępne są produkty, składające się z 1,2 lub 3 elementów, w których można umieścić jedno lub więcej gatunków wina. Kartoniki to bardzo ekskluzywne akcesoria, które otwierają się w sposób wygodny i sprawny, ponieważ mogą być otwierane od góry albo z przodu. Duży wybór rozmiarów i kolorów daje klientowi szerokie spektrum wyboru.

Opakowania na wino to doskonały pomysł na umieszczenie na nim personalizacji. Takie kartoniki z nadrukiem reklamowym będą najlepszym prezentem dla koneserów dobrych trunków i przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Dzięki dużej powierzchni, przeznaczonej do znakowania można na kartoniku umieścić sporych rozmiarów grafikę np związaną ze świętami Bożego Narodzenia i umieścić dodatkowo dane i logo firmy. Efektowny nadruk i dobre wino w środku to znakomita forma reklamy i promocji firmy, którą można wręczyć przy różnego rodzaju wydarzeniach np z okazji podpisania korzystnego kontraktu z partnerem biznesowym.