Klapki, japonki z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Lato to czas wakacyjnych podroży i w tym właśnie okresie bardzo przydaje się letnie, lekkie obuwie typu japonki. Nieodzowne w czasie upałów może być noszone do luźnych, niezobowiązujących strojów w wielu sytuacjach podczas ciepłych dni. Takie klapki to doskonały gadżet na oryginalny i praktyczny upominek reklamowy. Dzięki odpowiedniej personalizacji mogą być doskonałym nośnikiem reklamowym, i to w każdym zakątku świata. Taka strategia marketingowa to same pozytywy, nie tylko wdzięczność i zadowolenie klientów, ale możliwość skutecznej promocji własnej firmy.

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości japonki, które są dostępne w różnej gamie kolorystycznej i rozmiarowej. Oferujemy klapki personalizowane z podeszwą PE i taśmą PVC, które mogą być składane w najróżniejszych kombinacjach kolorów pasków i podeszwy. Na plażę idealne są specjalnie zaprojektowane klapeczki plażowe, wykonane z poliestru i z przezroczystymi paskami czy leciutkie z materiału EVA. Mamy także sublimacyjne z możliwością nadruku techniką sublimacji, jak również z efektownym wzorem z korka na podeszwie z pianki EVA i paseczkami PVC. W prezentowanej ofercie znajdują się modele zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Takie obuwie letnie z nadrukiem reklamowym to idealny sposób na dotarcie do nowych potencjalnych odbiorców. Efektowne i interesująco zaprojektowany nadruk z logo firmy, daje nieograniczone możliwości reklamowe zarówno produktów, jak i usług z wszelkich branż. Oferujemy trwałe, wykonane różnymi technikami znakowanie, które przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki na rynku.