Jesteś nauczycielem lub wykładowcą akademickim? Zastanawiasz się, w jaki sposób ułatwić i umilić sobie codzienne wykonywanie obowiązków? Sprawdź nasze gadżety i akcesoria, które świetnie sprawdzą się podczas prac biurowych, prowadzenia zajęć, sprawdzania egzaminów czy wyjazdów na sympozja.

W artykule znajdziesz informacje na temat:

Oryginalne gadżety dla pracowników szkół i uczelniJeżeli pracujesz w zawodzie nauczyciela, to wiesz jak nikt inny, że nie wszystkie obowiązki możesz wykonać w miejscu pracy. Szkoła czy uniwersytet to przestrzenie, w których prowadzisz zajęcia, przeprowadzasz egzaminy, uczestniczysz w zebraniach. To jednak tylko połowa pracy. Drugą połowę najczęściej wykonujesz w domu – przygotowujesz się do zajęć, czytasz i rozwijasz się w swojej dziedzinie, sprawdzasz klasówki czy egzaminy, przygotowujesz program nauczania na dany semestr itd. Praca nauczyciela czy wykładowcy może być czasem żmudna i męcząca. Wybierając ciekawe, praktyczne i ładne akcesoria i gadżety możesz sprawić, że wykonywanie codziennych obowiązków będzie bardziej przyjemne. Sprawdź, jakie gadżety dla nauczycieli proponujemy!

Akcesoria biurowe

W Regalo możesz znaleźć wszystko to, co przyda Ci się podczas pracy biurowej, a więc np.:

 • notesy – dzięki którym łatwiej o organizację pracy
 • karteczki samoprzylepne – na których można robić notatki i przypomnienia
 • zakładki do książek – ułatwiające powrót do przerwanej lektury
 • długopisy i pióra – niezbędne w pracy nauczyciela
 • breloki – dzięki którym wszystkie potrzebne klucze wiszą na jednej zawieszce
 • lampki i lupy – podczas czytania czy sprawdzania prac uczniów nie warto męczyć oczu
 • etui na tablet – stanowiące ochronę dla elektroniki, z której korzystasz podczas zajęć
 • etui na okulary – przydatne, jeśli korzystasz osobno z okularów do patrzenia i do czytania
 • kalkulator – przydatny podczas wykonywania działań matematycznych
 • przyborniki – pomagające utrzymać porządek zarówno na biurku służbowym, jak i domowym

Dodatkowo wszystkie te gadżety dla nauczycieli można spersonalizować. Akcesoria z logo szkoły czy uczelni sprawdzą się np. jako pakiety i upominki konferencyjne, przydadzą się podczas zebrań czy sympozjów oraz mogą posłużyć do promocji szkoły czy uczelni przy okazji dni otwartych danej placówki. Dzięki bogatej ofercie Regalo z łatwością można wybrać gadżety większe jak np. teczki czy notesy, jak i mniejsze, bardziej praktyczne jak ot choćby długopisy, zakładki czy breloki.

Pozostałe gadżety

Osoby pracujące na stanowisku nauczyciela, czy to w szkole czy na uniwersytecie, potrzebują praktycznych rozwiązań, które ułatwią im wykonywanie swoich obowiązków. Każdego dnia pokonują drogę do miejsca pracy i z powrotem, wiele godzin spędzają poza domem, są w kontakcie z dużą grupą ludzi niemal codziennie. Dlatego też z pewnością docenią takie gadżety dla nauczycieli, jak np.:

 • torby i plecaki – dzięki którym można przewozić niezbędne książki, notesy czy dokumenty. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać torbę na ramię, torbę bawełnianą (która również świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy podczas zjazdów w szkole czy uniwersyteckich konferencji) czy plecak z osobnymi kieszeniami na dokumenty i laptopa. Dodatkowo dostępne są też poręczne, zajmujące niewiele miejsca torby na zakupy, dzięki którym w drodze z pracy można wstąpić do sklepu po najpotrzebniejsze sprawunki
 • przedmioty do picia – a więc np. kubki, kubki termiczne, termosy czy butelki. W codziennym zawirowaniu łatwo zapomnieć o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów. Dlatego warto zaopatrzyć się w takie gadżety dla nauczycieli, które to ułatwią. Kubek porcelanowy pełen gorącej kawy czy herbaty umili sprawdzanie egzaminów, kubek termiczny oraz termos utrzyma odpowiednią temperaturę napoju przez wiele godzin, dzięki czemu ciepłą herbatę będzie można pić podczas podróży autem, na przystanku lub w szkole czy na uczelni, a butelka będzie przypominać o regularnym piciu wody, co zapewni dobre samopoczucie i jasny umysł
 • środki higieny indywidualnej – które zyskały na popularności przez pandemię. Antybakteryjne żele do rąk, atomizery do dezynfekcji, mokre chusteczki, jedno- i wielorazowe maseczki oraz przyłbice chroniące twarz to produkty, po które wszyscy sięgają znacznie częściej niż przed epidemią. Warto, aby pamiętali o nich także nauczyciele i wykładowcy, którzy każdego dnia mają kontakt z wieloma ludźmi – współpracownikami, uczniami, studentami. Regularna dezynfekcja rąk oraz w razie potrzeby zasłanianie twarzy to czynności niezbędne w pracy nauczyciela, zwłaszcza podczas tradycyjnych lekcji w szkołach

Kompleksowa wyprawka dla… nauczycieli

Produkty proponowane przez Regalo na pewno ułatwią i uczynią przyjemniejszym obowiązki nauczycieli szklonych i akademickich. Dzięki bogatej ofercie zadbać można zarówno o praktyczne akcesoria biurowe, jak i zatroszczyć się o swój komfort i dobre samopoczucie – wybierając odpowiednio wygodny plecak czy torbę, pamiętając o płynie do dezynfekcji rąk czy kolorowym kubku lub butelce przypominających o piciu wody czy zrobieniu sobie chwili przerwy przy gorącej herbacie podczas codziennego nawału obowiązków. Przydatne, funkcjonalne i estetyczne gadżety dla nauczycieli świetnie sprawdzą się zarówno podczas prowadzenia zajęć, jak i podczas pracy w domu.