Majsterkowicz i jego gadżety

Wartościowe gadżety dla każdego majsterkowicza

Mężczyźni to urodzeni majsterkowicze. A także duża grupa, jeśli chodzi o przekaz marketingowy. W celach promocyjnych coraz większa liczba firm decyduje się na korzystanie z gadżetów reklamowych. Jest to forma marketingu bezpośredniego, która bardziej angażuje uwagę odbiory i sprawia, że jest on w większym stopniu zainteresowany ofertą danej firmy. W przypadku mężczyzn warto więc postawić na upominki, które pozwalają im na wspomniane już majsterkowanie. Gdzie je jednak znaleźć? Z pomocą przychodzi nasz sklep internetowy Regalo, w którym znajduje się wiele inspiracji i pomysłów na gadżety reklamowe. Nie brakuje także propozycji dla panów. Na które z nich warto zwrócić uwagę?

Ciekawe propozycje dla majsterkowicza

W naszej ofercie znaleźć można fajne gadżety dla majsterkowicza. Z łatwością dobrać można ją do grupy docelowej, jej wieku czy potrzeb. Upominek reklamowy musi być atrakcyjny dla odbiorcy, aby spełnił swoje zadanie. Gadżet dla majsterkowicza powinien być również dobrej jakości – każdy klient będzie podświadomie łączyć jakość prezentu z jakością usług czy towarów oferowanych przez daną firmę. Na szczęście wszystkie nasze upominki są solidne i nowoczesne. Oto niektóre z pomysłów:

1. Śrubokręty z nadrukowanym logo. Każdy mężczyzna sięga czasem po śrubokręt. Nie ważne, czy pracuje on w branży budowlanej, czy jedynie naprawia drobne usterki w domu. Jest więc to upominek praktyczny, a zarazem oryginalny. Mało kto się spodziewa, że reklama może mieć taką formę! Dodatkowo nasze śrubokręty cechują się niebanalnym wyglądem. Mogą mieć chociażby formę długopisu! Są poręczne i trwałe. Z pewnością przydadzą się w niejednej sytuacji. Dzięki temu mężczyzna na długo zapamięta, od kogo otrzymał tak ciekawy podarunek.

2. Scyzoryki z logo firmy. Scyzoryki to od lat ulubiony gadżet nastolatków. Ale nie tylko. Przydadzą się one także kierowcom, mechanikom czy inżynierom. Ten niewielki przedmiot daje wiele możliwości i stwarza okazję do majsterkowania. Świetnie sprawdza się w podróży, zwłaszcza w ekstremalnych warunkach, kiedy ciężko wziąć ze sobą zbyt dużo ekwipunku. Otwarcie konserwy czy przecięcie papieru nie będzie żadnym problemem. Scyzoryk to gadżet, który wywoła uśmiech na twarzy każdego mężczyzny, niezależnie od jego wieku. Daje on wiele możliwości i często ratuje w zupełnie nieoczekiwanych momentach. A do tego jest lekki, poręczny, solidny. To idealny pomysł, aby zaintrygować klienta!

3. Miarki reklamowe. Mężczyzna nie raz staje w obliczu konieczności zmierzenia danego obiektu czy pomieszczenia, zwłaszcza jeśli pracuje w sektorze budowlanym. Z pewnością doceni on więc upominek w formie miarki. Zwłaszcza że została ona wykonana z trwałych i odpornych na zniszczenie materiałów. To praktyczny przedmiot, który warto mieć w swoim domu. Panowie z pewnością będą zaskoczeni, że dostali tego typu gadżet. To działa na plus – lepiej zapamiętają daną firmę oraz jej przekaz. Z pewnością będą także sięgać wielokrotnie po samą miarkę.

Oczywiście, to tylko niektóre z propozycji. W naszej ofercie możesz znaleźć dużo więcej pomysłów na upominek dla majsterkowicza!

Fajne gadżety dla majsterkowicza a znakowanie

Gadżety dla majsterkowicza to jeszcze nie wszystko. To dobrze, że wyróżniają się one swoją jakością i zaskakują. Aby odniosły one swój cel, muszą jednak jednoznacznie kojarzyć się z daną marką. Pomaga w tym znakowanie. Najczęściej na przedmiocie umieszczana jest nazwa lub logo firmy. Technika znakowania w dużej mierze zależy od powierzchni, na którą będzie nanoszony symbol. Nasz sklep internetowy Regalo oferuje nie tylko ciekawe gadżety dla majsterkowicza. Zajmuje się także ich profesjonalnym znakowaniem. Wśród oferowanych technik znakowania są tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, termatransfer, nadruk full color UV, tłoczenie, sublimacja oraz doming – naklejki 3D. Nasze znakowania są solidne i trwałe – nie ma mowy o ich wyblaknięciu czy zaniku. Mogą mieć subtelną formę albo z daleka rzucać się w oczy. Bywają barwne bądź jednokolorowe. Wszystko zależy od danej firmy i jej pomysłu na promocję, do której się dopasowujemy. Chętnie służymy także radę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu ma on pewność, że jego gadżet reklamowy jest jedyny w swoim rodzaju i godnie reprezentuje daną firmę w oczach odbiorców.

Gadżety dla majsterkowicza to zaskakujący i bardzo ciekawy pomysł na promocję swojej firmy, jej towarów czy usług. Klienci ucieszą się z tego typu podarunku, docenią jego oryginalność oraz praktyczność. Zbudują także wokół danej marki pozytywne skojarzenia, co jest ważne w budowaniu wizerunku. Usprawniają również komunikację z klientem. Ważne jednak, aby były oznakowane. Odbiorca musi wiedzieć i pamiętać od kogo otrzymał upominek. Nasz sklep internetowy daje wiele możliwości – zarówno jeśli chodzi o sam wybór gadżetu, jak i jego oznakowanie. Każda firma może zdecydować się na upominek, który będzie pasował do jej profilu, a także stanie się wizytówką ich działalności. Gadżet będzie jedyny w swoim rodzaju!