Tanie, ale skuteczne gadżety promocyjne – czy niska cena równa się jakość?

niedrogie gadżety reklamowe

Jak za niewielkie pieniądze zdobyć przyciągające uwagę materiały reklamowe? Tanie gadżety reklamowe mogą być bardzo trafionym wyborem mimo swojej niewygórowanej ceny. Takich pomysłów nie trzeba szukać długo – wystarczy, że przejrzysz sobie kategorie asortymentu w Regalo Gifts, a później dopasujesz suwakiem przedział cenowy odpowiadający Twoim możliwościom. W tym artykule skupimy się na popularnych opcjach, wśród których są często smycze reklamowe czy długopisy reklamowe. Warszawa i okolice to główne obszary, gdzie dostarczamy zamówienia, ale wysyła w dowolne miejsce Polski to również żaden problem 😊

Smycze reklamowe: praktyczne i obecne na każdym evencie

Obok, kubków, długopisów czy toreb smycze to jedne z najbardziej uniwersalnych gadżetów promocyjnych. Są praktyczne, niezwykle widoczne i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy, np. poprzez naniesienie logo marki czy napisu. Rodzaj materiału i kolor można sobie dopasować, oferujemy smycze bawełniane, korkowe, w formie sznurka czy kabla, z doczepianą klamrą, zakończone identyfikatorem czy inną przywieszką. Sprawdzi się do realizacji przepustek czy badg’y na wydarzenie. Zamawiając je hurtowo stanowią drobny wydatek, który znacznie zwiększa widoczność firmy.

Kubki, breloki, torby i długopisy reklamowe – Warszawa, okolice i cała Polska

Proste rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Torby materiałowe czy długopisy to klasyka, która sprawdza się na co dzień. Każdego dnia, szczególnie w biurze trzeba robić notatki, podpisywać dokumenty. Długopis z Twoim logo, który podarujesz swoim potencjalnym klientom sukcesywnie przypomina im o Tobie za każdym razem, gdy po niego sięgną. Możesz skorzystać z produktów premium – pięknych metalowych długopisów czy piór np. w skórzanym etui bądź wykonanym z materiałów z recyclingu.

Mały „ambasador” Twojej marki nie musi być drogi

Na co dzień realizujemy ogromne zamówienia na eventy firmowe, targi czy wydarzenia branżowe. Dzięki świetnemu zapleczu sprzętowemu, które posiadamy w naszej pracowni możemy oferować ceny niższe niż konkurencja. Wszystko zależy od tego jaki gadżet klient wybiera i w jakiej ilości chce go mieć. W ofercie mamy zarówno długopisy reklamowe, jak i smycze reklamowe oraz dziesiątki innych możliwości, które wcale nie muszą „nadszarpnąć” budżetu.